8
adanada'ki yurt yangını hakkında adana'lı vekil ömer çelik"in açıklaması


"ben brüksel'deyim. olayı duyunca vali beyi aradım. aladağ ilçesinde zaten kendisi. 13 kaybımız var, allah rahmet eylesin. mekanları cennet olsun. içişleri bakanı ile görüştük. milli eğitim bakanımızla birlikte adana'ya geçiyorlar. ben de temaslarımı yapıp direkt adana'ya uçacağım. acı bir haber. 13 kardeşimizin hayatını kaybetmesi. türkiye'nin başı sağolsun. olay nasıl oldu araştırılacak. umarım sayı artmaz ama benim aldığım bilgilerde durum açıklığa kavuşuncaya kadar çelişkiler olabilir. vali beyden aldım ben de 13 ölü sayısını. resmi açıklamayı yaparlar. ilk aldığım bilgiler bu şekildeydi. elektrikten kaynaklanmış olabileceğini değerlendiriyorlar"


artık gitseniz ne fayda 13 çocuk öldükten sonra. bu olay denetimleri sıklaştırır ve bidaha böyle bi olay yaşanmaz diye umud ediyorum.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  106 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...