-1
gürültüylebuayıbıörtemezsiniz
akıllarınca vakıf aklanacak suçlu kemal kılıçdaroğlu olacak. ne küfür etsem az kalır.

havuz medya başlıkları

günün anlam ve önemi
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  ikiside yanliş siyaset ilkokul atişmasi gibiydi artik pisleşip belaltı vurmaya basladilar yazik
 • -1
  yepyeni 1 yıl önce
  vakfın adı 45 çocuğa tecavüze karışsın ses çıkarma. kılıçdaroğlunun bir lafına takıl laf -spoiler- ortalığı ayağa kaldır. siz varya gerçekten orospu çocuğuymuşsunuz. resmileşti.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  her kelimeni kabul ediyorum ama kilicdaroglunu savunmani aklim almiyor
  1
  lethe 1 yıl önce
  kılıçdaroğlu'nu savunmaktan çok bu zamana kadar olanlara susup bu adamın bir lafını duyunca rörörörö diye başlayan tipleri eleştirmiş bence. savunuyor gibi gelmedi bana (kendince savunuyor olabilir bu yazısından yola çıkıyorum). savunmaya değecek pek bir şey yok aslında saçma saçma konular tartışıyorlar biz de izliyoruz, takım tutar gibi taraf tutanlar da atışıyor işte bu saçma olaylar için :d gündemde hep bir siyasetçinin başka bir siyasetçiye ya da birine laf sokması falan var. dizi izler gibi izliyoruz.
 • 1
  kavurmaliyumurta 1 yıl önce
  bakar mısınız akp'li arkadaşların hassaslığına. 14 senedir ülkenin yaşadığı saçma politikalara ağzını açmayan hüloğcular bugün namuslu kesilmiş.
  0
  lethe 1 yıl önce
  fikirleri değişmez olduğu için ülke aynı "istikrarla" kötüye gidiyor zaten. siyasetle ilgilenen birçok kişi de benzer aslında. ben ilerde de farklı bir partinin akp, chp, mhp, hdp gibi gündemde olup, çok fazla oy alacağını sanmıyorum. takım tutar gibi siyasi parti destekleniyor ülkede. insanlar çok tutucu. bu yüzden doğru olanı değerlendirmektense, zor duruma düştüğünde destek vermeyi tercih ediyorlar.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...