aldatan pişman olur mu?

  8
  bustapolito 15.4.2020 00:31 ~ 17.4.2020 01:44
  ayakta kaldığı sürece hiç bir zaman pişman olmaz, herkes bir şeylerin peşine düşmüş ileriyi düşünen yok. ayakta kalabildiğiniz sürece tabiki bu durum fazlası ile haz veriyor ve mutlu oluyor olabilirsiniz, yaşlanınca her şey bir bir çıkıyor hiç merak etmeyin yanı başınız da aile yok, kimseniz yok zaten allahın gazabı başınız da mutluluk bu değildir. kendinizi sevdiğiniz insana saklayın, aldatmak benim gözüm de 13 yaşın da bir çocuğun işi komik ve saçma.

  kalbiniz tek kişiliktir ve o tek kişi sevdiğiniz insan için olmalı, yerine sadece onu koymalı onun tenine dokunulmalı. hak eden umarım kendisi gibi insanı bulur, hak etmeyen ise yine kendi kafasından bir insan bulsun...
  (pi: #kişiliksizlik)
  (pi: #karaktersizolmak)
 • 2
  gamzeszgin 15.4.2020 03:25
  aldatmak cesaretsizliktir ve aç gözlülük. hani başkasını istiyorsan ilişkini bitir değil mi? niye ikili oynarsın? çünkü elimin altında olsun cebimde dursun hesabı yapıyorlar. hadi amaaa bu kadar alçak olmaya gerek var mı? ruhunuzu küçültmek hoşunuza gidiyor mu ya da insanların size inanıyor ama sizin dolandırıcı olmanız tatmin edici mi? cık çok ucuz bence.
  1
  bustapolito 15.4.2020 10:04
  aç gözlülük ve cesaretsizlik buna az kalır bile ben öyle düşünüyorum, ilişkini bitirmeye gerek yok bir başkasını sevdin herhangi bir yerini beğendin ettin diye gidip de onca zamanı bitirmeye gerek yok. ben konuya farklı baktığım için olabilir, gerçekten seven gitmez, terk etmez, bırakmaz her ne olursa olsun yine de sever, kollar. tabii gidip aldatsın siz yine sevin demiyorum orası ayrı bir mesele sizin de gururunuz var. küçük kişilikler, beyinler olduğu sürece dünya düzeni rayına oturmayacak.
 • 1
  hedap 16.4.2020 00:50
  o eylemi gerçekleştirdikten sonra olsa ne yazar olmasa ne. pişman olup olmaması bir şeyi değiştirmez. pişmanım dese veya demese farklı bir tavır mi takinacaksin hayır. aa ama bak çok pişman olmuş ne kadar da duyarlı bir orospu çocuğuymus felan mi diyeceksin ya da hayır.
 • 0
  vefa 16.4.2020 12:25
  karakter meselesi .