10

global çapta siber saldırı kabusu görmek

bu sabah ilginç bir şekilde teknoloji ile alakalı rüya gördüm ilk kez. çok sıkıntılı bir rüyaydı. delirmiş bir türk hacker tüm bilgisayarlara bizlere gökyüzünü görüntülememiz amacıyla (başka sebepleri daha vardı hatırlayamadım) tehdit ederek virüs bulaştırdı. tüm bilgisayarlara. yapmazsak dünyadaki tüm bilgisayarlar işlevsiz hale gelecekti.

sonra ne olduysa bi kafede o hacker ile buluşma gittim. ona yalvarıyordum "allah aşkına beni sal, bilgisayarıma bir şey olsun istemiyorum" dedim. çok aşırı sıkıntıya girmiştim. ne ettiysem ikna edemedim. beni de tehdit ediyordu isteğini yerine getirmem için. üzerimde büyük bir psikolojik baskı vardı.

kafeden ayrıldıktan sonra geçtim bilgisayarımın başına. lazcoder'liğimi göstermek için araştırmaya başladım. yanlış anlamayın karşı atak gibi misillemeler yapmayacağım .d psikolojik baskı altındayım nihayetinde. allem ettim kallem ettim, uzunca süre uğraştım ve bilgisayarımı virüsten arındırdım. nasıl yaptım bende bilmiyorum, rüyanın vermiş olduğu pratiklikle .d daha sonra arkadaşların yanına gittim ve virüsten kurtulduğumu söyledim. nedense onlara yardım etmedim, daha doğrusu edemedim. hackerdan korkuyordum duymasını istemiyordum yine bulaştırır diye.
 • 1
  fuckultyoflav 7 ay önce
  vay be elalem ne rüyalar görüyor bizi hala dereden geçerken timsahlar yesin
  0
  lazcoder 7 ay önce
  bu sabah yine çok fantastik bir rüya gördüm.
  0
  fuckultyoflav 7 ay önce
  bu sefer kimi hacklerken emma stone'u götürüyordun
 • 1
  mavi_var 7 ay önce
  ya yazılımcı mısın ? lutfen o gun ne yedin ne izledin ne konuştun ? hepsini anlat . ben de öyle bir rüya görmek istiyorum . lutfen . ciddiyim.
  0
  lazcoder 7 ay önce
  nickimden anlaşılabileceği üzere yazılımcıyım. rüyayı görmeden önce olağanüstü bir durum yaşamadım. olayla ilgili ne haber ne film ne de dizi izledim. sadece yatmadan önce yeni netflix dizisi "maniac"ın son bölümünü izledim o kadar. rüyamda emma stone'u... neyse
  0
  mavi_var 7 ay önce
  sağol çok açıklayıcı oldu . filmi izlemek istiyorum zaten . bakarım . yine de rüyan çok hoş . kıskandım
 • 0
  8bit 7 ay önce
  zeki adamın hali başka oluyor. ben de kate upton'ı görüyorum arada.
  0
  lazcoder 7 ay önce
  kate upton'ı görsem daha ne isterim .d
 • 1
  toruko 4 ay önce
  tecessüsü yani stalkerlığı bırak. rüyanın mesajı o
  1
  lazcoder 4 ay önce
  o tür boş işlere ayıracak vaktim yok ;)
7 saat önce dün