sakarya'da garip garip olaylar

  1
  systemfailed 8.7.2020 02:23
  fabrikanın sahibi itiraf etti: patlama sonrası yemekli toplantı erdoğan'ın talimatıyla düzenlenmiş!
  sakarya'nın hendek ilçesinde havai fişek patlamasının yaşandığı fabrikanın sahibi yaşar coşkun, müsiad genel başkanı ve şube başkanlarının katıldığı yemekli toplantının akp’li cumhurbaşkanı erdoğan’ın talimatıyla organize edildiğini açıkladı. belediyenin yalanladığı coşkun, bugün gözaltına alındı
  sakarya'nın hendek ilçesinde 7 kişinin yaşamını yitirdiği, 122 kişinin yaralandığı havai fişek fabrikası patlamasıyla ilgili fabrika sahibi ve müsiad sakarya şube başkanı yaşar coşkun yerel basına konuştu. sakarya’da yerel bir gazeteye açıklamalarda bulunan coşkun, patlamanın hemen ardından düzenlenen ve tartışmalara yol açan yemekli toplantıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
  yemek organizasyonunda kendisinin yer almadığını söyleyen yaşar coşkun, toplantıyı ise akp genel başkanı ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın talimatıyla müsiad genel başkanı abdurrahman kaan’ın organize ettiğini ifade etti.

  sözcü'den erhan kaytanbay'ın haberine göre, “hendek'te gerçekleşen olay moral yemeği değildi, herkes bunu çok yanlış anladı” diyen coşkun, şunları kaydetti:
 • 0
  alkoritma59 8.7.2020 17:05
  maşallah ülkede yine en ucuz şey insan hayatı 🤬🤬