1
internetten günlük en az 10tl kazanmak
### internetten nasıl para kazanabilirsiniz ? ###


sizde internetten sadece video veya link kısaltıp paylaşarak para kazanmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki metni tamamen okuyun.
öncelikle sitemize üye oluyorsunuz: keyif.tv/.../kayit kişisel ve ödeme bilgilerinizi dolduruyorsunuz. (sitemiz sizlere her ay düzenli olarak ödeme yapar. ödeme dekontları için sayfamızın fotoğraflar bölümüne bakın). sonrasında sitemizde bulunan herhangi bir videoya girerek "link göster" butonun basıp kendi linkinizi alın ve paylaşın. hepsi bu! kendi linkinizi sosyal medyada (grup ve sayfalarda) ne kadar çok paylaşırsanız o kadar çok para kazanırsınız. bunun haricinde "link kısalt & para kazan" bölümümüz ile istediğiniz herhangi bir linki kısaltıp paylaşarak da gelir elde edersiniz.

### ücretlendirme ###
paylaştığınız linklere gelen 1000 ziyaret başına 10 tl olarak ücretlendirilirsiniz. sistemimiz sadece mobil + mobil veri + wifi + tablet izlenimlerini saymaktadır. ayrıca ekibinizden olan üyelerden de sürekli olarak artı %20 extra kazanaç sağlayacaksınız.

### ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor? ###
kayıt olduktan sonra tanımladığın banka, ininal kart veya mobil hesaba talep ettiğin ödeme her ayın ilk haftası içinde düzenli olarak aktarılır (net30). haftalık 500 tl veya üzeri kazançlarda ise haftalık ödeme yapılır (net7).

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.  • para

    Dünyayı yöneten kağıt parçası

    0 takipçi

  • abone ol

  • moderatörler

    Krabzi

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...