11

asker ve polis masumları öldürüyor

anlamıyorum madem bu asker ve polis masum insanların canını yakıyo madem eylem yapan kişiyi gözaltına alıp yeri geldiğinde gaz sıkıyo ve bazıları tarafından terörist damgası yiyo lan küfür/küfür bu polis asker bana neden bir şey yapmadı bu zamana kadar.

yoldan geçtiğimde selam verdiğimde benle konuştu. iyi görevler dediğimde sağ ol dedi. bu asker polis sadece bazı masumlara mı sıkıyo? ya bi siktirsin gitsinler izinsiz eylem yapsınlar, terörist paçavrası taşısınlar, sosyal medya da aslan kesilsinler ama polis gaz sıkınca asker dağdan leş toplayınca hümanist olsunlar.


kendimden de bilirim türk kimse onun canını yakmadığı sürece canını yakmak. bu ülke apo piçini bile hâla asmamış bir yer iken bu ülkeye faşist demek saçmalık
 • 2
  enon 6 ay önce
  konudan bağımsız olarak konuşuyorum. polisler çok kaba davranıyorlar insanlara, adam gibi kimlik sormak varken kimlik uzat gibi şeyler söylüyorlar. bizzat yaşadım. düşman halkımıyız mk biz insan gibi sorsana
  1
  mister_moron 6 ay önce
  bana da denk geldi kimlik soranı evet serttiler. ama kimliğime baktıktan sonra da hadi görüşürüz abisi diyip yolladılat gülerek. işi gereği sertler ve olması gereken de bu nasıl bir öğretmen ciddi olmadığında sınıf susmazsa bir polis de ortamda ciddi olmadığında karşısında ki de onu ciddiye almayacaktır.
 • 1
  utkanben 6 ay önce
  polis var polis var puvo
  adres sorduğumda yüzüme bile bakmayan polis amcaya selamlar.
  harbiden niye bakmadın?
  adres soracaz adres
  canını mı istedik polis amca
 • 1
  edige 6 ay önce
  polis var polis var lisedeyken bir sivil kimlik sordu gece saat 2 3 siralari kafam tasak gibi yanimda da kizlar var sen kimsin yarram dedim ittirdim amk çocuğu 10 dk yerden kaldirmadi ben nerden bileyim sivil olduğunu
 • 0
  kahvelipuding 6 ay önce
  bak seninle bi anımı paylaşayım akşam staj çıkışı 3 arkadaş dışarı çıktık 11 gibi dönerken askeriyenin önünde ben ayakkabıların bağcığı çözülmüş eğildim bağladım. polis araçla yanımızda durdu bana sen orda naptın dedi. ayakkabımı bağladım dedim çok şüpheli bi durum dedi. şimdi madem durum şüpheli eğildiğim yere git bak. kimlik iste. çantamı ara. beni neyle itham ettiğini bile söylemezken oturduğu koltukta sizden şüphelendim demesi ne kadar doğru. ben kendimden suphe etmiyorum dedim. kimlik istedi askeri kimligi uzatınca başladı yan çizmeye yok biz sizin güvenliğinizde bilmem ne.bomba bırakmış olabilirmişim..
  nedense kavga var diye aradığımız da kavga bitine kadar gelmiyor bu arkadaşlar..
  sırf 20 dk gelmediler diye ölen insan oldu benim bu memleketimde. yani diyeceğim o ki kişisinden kişisine değişir ama boruları masumlara ötüyor genelde.
  0
  mister_moron 6 ay önce
  göbekli memurlardsn bahsediyosan onları bosver
52 dakika önce 52 dakika önce 52 dakika önce dün dün
 • tartışma

  Birbirimizi aydınlatarak herseyi kolaylastıralım

  6 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  sansar

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.