8

sevdiği halde sevilmeyen insan ben

ne zaman görsem onu, yanına gitmek istesem hep bir şey oluyor. sanki tanrı kapatıyor ona giden yolları. öyle şeyler var ki kafamda, ilk okuldan bu vakte kadar seviyorum. anlayın artık. ondan başkasını sevemiyorum. evden dışarı adımımı atsam inşallah denk geliriz diyorum. yüzünü görebilmek için. yıllar yıllar. ismi gibi güzel yüzlü. selvi boylu.
 • 0
  gokkusaklikus 1 yıl önce
  acaba biraz takıntı yapmış olabilir misin? hani bu kadar çok sevjyosan yolu illa vardır. ortak arkadaşlar falan, sonuçta ilkokul diyosun
 • -1
  anilcan 1 yıl önce
  git dudağına yapış 5 dakika boyunca bırakma
 • 0
  utopikbeyin 1 yıl önce
  belki de hayırlısı o değildir. bir şeyi ne kadar çok istersen onunla imtihan edilirsin, bunu öğrendim hayattan. bir süre vazgeç, hayatına bak, bakalım neler olacak. belki bu hislerin yanızca takıntıdan ibarettir. kendi bedeninden çıkıp resme bir de uzaktan bakman gerek. başkasını sevemiyorum diye bir şeye de inanmıyorum. sen kendi kendine ketler vurup yolunu kapatıyorsun. aç şu yolu, ak nehir gibi. yerinde durma. senin bir hayatın var ve onu yaşaman gerek. hiç kimse için değerli olan vaktini kendine zehir etme.
  0
  constantine 1 yıl önce
  o kadar olgun ki. o kadar zeki. aynı benim gibi arkadaş mağduru yani onunla da çok uğraşırlardı. hatta attığı kahkahayı sevmedikleri ve zamanında yüzündeki sivilceler için bir sürü laf ediyorlardı. bence takıntı değil. dünya daha ne aşklar görmüş benimki nedir ki? ilk okuldan yıllar geçti üniversitelik olduk. ne sivilceleri var nede eski kahkahası.
  1
  utopikbeyin 1 yıl önce
  takmışsın bayağı. rahatla. su akar yolunu bulur. o olmuyor diye kendini mahvetme. allah'a havale et. ve şunu da unutma allah üç şekilde dualarımızı kabul eder:
  1. anında kabul eder ve tez vakitte gerçekleştirir.
  2. hemen kabul etmez, bekletir, güzelleştirir öyle gerçekleştirir.
  3. dünyada nasip etmez ancak ahirette mükafatlandırır.
  o yüzden kazanan her türlü sen oluyorsun. olmuyorsa hayırlı değildir de ve yoluna devam et. belki allah güzelleştiriyordur ve ileride senin yoluna çıkaracaktır. böyle söylenerek yalnızca kendi benliğini yaralarsın. puvo tavsiyesi. :)
 • 0
  gatoslor 1 yıl önce
  merak ediyorum. dediğin gibi iletişime girmediysen ilkokuldan beri sevme sebebin nedir?
  0
  constantine 1 yıl önce
  halleri tavrı benim icin en alttaki etken olsada yüzü. kısaca hayatımda hep hayal ettigim gibi.
 • 0
  tworule 1 yıl önce
  kendini sorgulaması gereken insandır.
  0
  constantine 1 yıl önce
  peki bunu dile getiren insan?
  0
  tworule 1 yıl önce
  ütopikbeyine katılıyorum...
  0
  constantine 1 yıl önce
  :)
 • derin düşünce

  eleştirel bir fikrin varsa, yeni bir teori ürettiysen, kayda değer planların varsa, insanlara bir gerçeği göstermek istiyorsan veya düşünceni akım haline getirip kendine yeni nökerler kazanmak istiyorsan, derin düşünce bölümü emrine amade.

  427 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  roxic7
  ersals

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.
 • görünürde bir kural yok. fakat gizli saklı bir kaç kural var. onları ihlal etme. düşün bakalım, sence hangileridir?