4
osman pamukoğlu
bilmiyorum sözlükte tanıyanlar vardır diye düşünüyorum, osman pamukoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz ? kurduğu hepar partisi sizce iktidara gelirse bu ülkenin başına geçerse sizce ülke durumu nasıl olur ? osman pamukoğlu 1 senede terörü bitireceğini söylüyor bu konu da ne düşünüyorsunuz ?

açıkçası gerçekten ülkenin başına geçmek isteyen bir parti diye düşünüyorum, gelirse ne kadar emek verebilir onu bilemiyorum fakat gerçekten büyük bir asker olduğunu düşünüyorum.

ek olarak youtubeden osman pamukoğlu olarak aratırsanız vatan hainlerine karşı nasıl savunma yaptığını görebilirsiniz.
 • -1
  tombalaci 1 yıl önce
  tek yol ldp.
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  ldp dediğin parti japonyanın sisteminde olan bir parti, ülkeye bir şey katacağını düşünmüyorum. bu ülkeye milliyetçi sistem gereklidir, kendi öz sistemini oluşturan bir parti gereklidir o da bellidir.
 • 1
  yusufir 1 yıl önce
  fazla durust ve açıksözlü. bi ara hdplilerle yaptığı tartışmada çok sağlam sözler söyledi ama hemen adamı faşist bilmem.ne diyerek susturmaya çalıştılar. bu gibi şeyleri söylemelerine imkan vermeden siyaset yapması lazım. bitireceğine ben inanıyorum ama o biten terörün ucu baya derinlere dokunur. bunun için bitirmek değil, önce bitirecek altyapıyi kurması lazım.
  1
  serhatcakmak 1 yıl önce
  bence alt yapı kurulu diye düşünüyorum, tabiki tam olarak değil biliyorsun ki kendiside paşadır gerçekten sağlam da bir askerdir, haberlerinide görmüşsündür hiç bir yardım almadan sadece silah ile bir çok teroristi etkisiz hale getirmiştir, bunu şuan da yapacağına inanıyorum. keşke bu konuda başa geçmeyi beklemesede direkt olarak yardım etse diye düşünmüyor değilim.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  o teknik altyapı. ama şuan teröristlerin elinde tanksavar, uçaksavar roketler var. yani büyük ülkelerden (abd,rusya vs) destek gören bir örgut. bunu bitirmek için önce uluslararası arenada sana karşı koz olarak kullanılacak etkileri absorbe edebilecek bir savunma mekanizması oluşturman lazım. abd kendi çıkarları için doğuda kürt devleti istiyor, sen istemiyorsun. ama çıkıp abd yi dusmanda ilan edemiyorsun. bu durumda da iş silahla bitmiyor işte. nasıl.olsa bu o.clarinda çocuk bol habire doğurup atıyorlar dağlara. öldür öldür yine ürüyorlar.
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  maalesef öyle, zaten emin ol osman pamukoğlu bunu gizli bir şekilde halledecektir, geçen konuşmasında çünkü doğuda ki okuma yazma oranını ve oy kullanma oranını paylaştı, gerçekten beni etkiledi. her türlü silahsal alt yapıyı oluşturacaktır, kendi ekibinede güveniyor zaten. şunu da belirtmek isterim ki k*rtler kendi bölgesini kurmak istiyorlar fakat sonunda olacak şudur ; zamanında bu lanet olası varlıklara destek veren kişiler buradan çıkın artık burası bizimdir diyeceklerdir ve pişman olacaklardır bunu belirtmek isterim.

  bu yüzden kurtarırsak şu vatanı bizler kurtarırız, devamlı bir şeyler öğrenmeye bakalım, elimiz her zaman kalem tutsun isterim, kimsenin, hiç bir ülkenin siyasi sistemini değil, görüş bakımını değilde kendi milli görüşümüzü öne sürdürmeyi isterim. çünkü emin olun bu bize çok şey katacaktır.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  şuanda oksadiklari şey, ileride kalkinca oturacakları şey olacak ama farkında değiller:) onlar okşamaya devam etsin. illaki birgün onları alır oturturlar.
  osman pamukoğlu aslında mhp de olmuş olsa, o partinin oyu en az yüzde 20 olurdu:) tek hatası yola yeni bir parti ile çıkmak oldu bence.
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  bende açıkçası milliyetçi, türkçü, ülkücüyümdür ve çok içten isterdim milliyetçi hareket partisinde olmayı fakat osman pamukoğlu çoğunlukla cumhuriyet savunucusudur, din konusunda pek aktiflik sağlamadığını düşünüyorum, umarım yanlış düşünmüyorumdur. ama belli olmaz ilerleyen zamanlar da ufak birleşmeler, birliktelikler olacaktır. sayın bahçelinin'de adım atmasını çok isterim bu konuda...
 • 1
  seecan 1 yıl önce
  buna benzer bir başlığı daha önce açmıştım bende.siyasi bir duruş ve kapasite ben göremiyorum
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  eğer açtıysan silebilirim kusura bakma. siyasi bir duruş ve kapasite derken ne demek istiyorsun bilemiyorum fakat zaten adam kendi ekibine güveniyor, onlara bırakıyor her şeyi. bunu kanıtlamak biraz zaman alacaktır diye düşünüyorum.
  0
  seecan 1 yıl önce
  yok silmen için falan demedim :) bende ilk başta iyi işler apabileceğini düşünüyodum fakat sadece askeri bilgi streteji ve disiplinde siyaset yapılmaz kendisini canlı dinleme fırsatıda buldum iyi bir lider ama iyi bir siyasi değil
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  bu adam politikacı değil bildiğin asker. terorle mucadelede cok başarili bir kumandan ama devlet yonetme yapamaz sadece askeriyeden ibaret degil ulke . o alıştığı emir komuta sökmez
 • 0
  yepyeni 1 yıl önce
  dini karıştırmadan ülkenin başına geçmesi söz konusu değil. biraz hırsızlık biraz hukuksuzluk. sonra elinde kuran ve dini şiirler sözler falan... bu işler 10 yıldır böyle.
 • 0
  rookieee 1 yıl önce
  şuan bana tek samimi gelen siyasi lider
 • 0
  dogukanss 1 yıl önce
  terörü bitirmesi 1 yıldan daha az sürer, askerle beraber operasyona gidip sırt sırta çarpışan tek generaldir kendisi cumhuriyet tarihinde, savaş sanatını iyi bilen biridir.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...