5
nasa dan eroğlu na cevap
amerikan ulusal havacılık ve uzay dairesi (nasa), orman ve su işleri bakanı veysel eroğlu'nun nasa'nın hava tahmini konusundaki çalışmalarını yetersiz bulduğuna yönelik sözlerine cevap vererek nasa'nın hava tahmini işlerine bakmadığını söyledi.
sanki fena gömmüşler bizim bakanı
 • 1
 • 1
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  ciddi ciddi bu adami takıp cevapmi vermisler
 • 3
  yurtlucigolo 1 yıl önce

  şimdi olaya yabancı olanlar için şöyle bir giriş yapalım. nasa, geçtiğimiz haftalarda türkiye dahil olmak üzere bazı doğu akdeniz ülkelerinde son 900 yılın en kurak döneminin yaşandığını açıklamıştı. sonrasında ise orman ve su işleri bakanı veysel eroğlu, tbmm’de gazetecilerle sohbet ederken bu konuyla ilgili gelen bir soruya ‘nasa’nın meteorolojik tahminleri bizden iyi değil. geçen yıl yaptıkları tahminlerin birçoğu tutmadı bile. nasa da kim oluyor?’ cevabını vermişti. nasa ise bakan’ın yaptığı açıklamaları karşılıksız bırakmadı ve bir açıklama yaptı.

  nasa’nın sözcüsü sean potter’ın hürriyet’e yaptığı açıklamada bunun nasa’ya ait resmi bir rapor olmadığını belirterek şunları söyledi: “bahsedilen araştırma nasa merkezinden de dahil olmak üzere bir grup bilim insanı tarafından yürütüldü. yani bize ait resmi bir açıklama değil” dedi.  son olarak bakan eroğlu’nun ‘nasa’nın meteorolojik tahminleri bizden iyi değil’ sözlerine cevap veren potter, “nasa, hava tahmini uydularını kontrol etmez ve buna yönelik tahminlerde bulunmaz. bu, ulusal okyanus ve atmosfer dairesi’nin (noaa) sorumluluğundadır” dedi.


  haberin aslidir beyler.
  0
  quentra 1 yıl önce
  olsun yine de koymuş:d
  0
  oschemat 1 yıl önce
  puvo aynı yazıyı okudum ama millet uzun uzun uğraşmasın diye kısalttım
  sen paylaşmışsın hepsini sağolasın
 • 1
  nanichirgelair 1 yıl önce
  #rekt #shotsfired


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...