4

yenidoğan - çinçin

madem ki daha önce böyle bi başlık açılmamış o zaman açmak bana düşer. efendim bu gördüğünüz semtlere 30 yılımı verdim,insanları kendi aralarında aşırı yakın olduğundan dışardan gelenleri kabul etmekte biraz katı olurlar buda olumsuz bir görüntü oluşturdu ancak yenidoğan insanı iyi insandır candandır olduğu gibidir.
ayrıca şunuda özellikle belirtmek için söylemeyeliyim ki yenidoğanda eroin yoktur yenidoğanda eroin satabilecek delikanlıda yok ama çinçin için aynı şeyleri söyleyemem.
 • 0
  lazcoder 2 yıl önce
  bizi bu konuda aydınlattığın için teşekkürler. ama içimin rahatladığı söylenemez. :) (sen 30 küsür yaşlarda mısın?)
  0
  4tech 2 yıl önce
  tam 30 bro
  0
  lazcoder 2 yıl önce
  nerdeys11 yaş buyuksun benden :) size amca demem gerekiyor :)
  0
  lazcoder 2 yıl önce ~ 2 yıl önce
  11 yaş buyuksun benden :) size amca demem gerekiyor :)
  0
  4tech 2 yıl önce
  ne demek istersen öyle hitap et bro :)
  0
  lazcoder 2 yıl önce
  abi derim yeter :) yoksa büyüğümsün ayıp olur farklı hitaplar 😀
 • 0
  gaddarus 2 yıl önce
  bende çankaya'yı ekleyim o zaman insanlar burda sıcak kanlı değildir,çok çirkef vardır,yaşlı kesim fazladır,ama ortamın varsa (akraba,eş,dost,arkadaş) kral gibisin,belediyesi çok b*ktandır sadece park yapar, ego otobüslerini görünce huzur evine giden otobüs gibi görebilirsin,memur,iş adamı,siyaset,esnaf gibi kesimler oluşturur genellikle, komşu kültürü yoktur,sol kesim ağırlıklıdır ve senin söylediğin eroin gibi şeyler burda da satılmaz ama kullananı çoktur..ve yolları berbattır 2 hafta da bir balans ayarına sokman gerekir arabayı..
  0
  bovver 2 yıl önce
  kardes ama cankaya için bu genellemeyi yapmak doğru olmaz çünkü beytepe de cankaya yildiz da bahceli de..
  0
  gaddarus 2 yıl önce
  kardeş saydiklarımdan orda hiç yok mu sanki?
 • 0
  vasiliagayev 2 yıl önce
  her şey yolunda a.ş
  1
  4tech 2 yıl önce
  basit bir filmdi başını yesin gardaş la başını yesin gardaş la diyerek filmi bitirmişler o kadar kültürsüz ve gereksiz değiliz :)
  0
  vasiliagayev 2 yıl önce
  filmi izlemedim ama internet dizisini izledim.soundtracki falan da güzel
  0
  4tech 2 yıl önce
  en azından hepimiz.. :)
 • 0
  ugrzn 2 yıl önce
  kardeşim doğma büyüme çinçindeyim.eroin hap esrar. yenidogandada var cincindede. yenidoganda esrar uretimi tuketimi daha fazladir.cincine laf etmene gerek yok. yenidoaganin genclerinide biliyoruz maglum.milleti kandirmana gerek yok.
  0
  4tech 2 yıl önce
  yenidoğanda eroin olmaz. diğerlerine birşey söylemedim farkındaysan ama yenidoğanda eroin yoktur satacak delikanlı varsada biz göremiyoruz.
  0
  ugrzn 2 yıl önce
  kardeşim yenidogan diye tokide oturuyorsan bilemem.öyle bir delikanlı yok diyorsun ama buyukbaslarin hepsi bu işle uğraşıyor.celal abi var bilirsin. bizim aile dostumuz.oturup sohbet etmisligimiz var. sen farkinda degilsin belki ama yenidogan eroin merkezi :)
  0
  4tech 2 yıl önce
  la kardeşim boş boş konuşma 120 sokakdayım 30 yıldır. yenidoğanda eroin yok yalan yanlış konuşma gel çok merak ettim seni in benzinliğe madem burda oturuyosun ayrıca tokiler çinçinde yenidoğanda değil.
  0
  4tech 2 yıl önce
  burdaki büyükbaşlar dediğin kim varsa arif ve yavuz abinin yanında kız çocuğu olur sen boşver bunları o gayrimeşru hayatın 30 yıldır içindeyim iftira atma yeter.
  0
  ugrzn 2 yıl önce
  celal altinisik usta. aile dostumuz. salladigim bir sey yok. bilmeyen sensin usta.mezarligin orda iki arka sirada oturuyorum.o işlerin içinde oldugunda oooov cok belli , yuzumde tebessumlere sebep oldun
  0
  4tech 2 yıl önce
  cello, o beni ben onu tanırım merak etme ama celalin pazarcılık yaptığı günlerin üstünden çok geçmedi daha.ben hergün matizdeyim celalle beraber cellonun eroin işi yaptığını söylüyosan demekki sadece ismini duymuşsun demektir. küçük babanın yanında ne cello ne kadir ne kılıçlar konuşamaz varsa öyle bi iddası olan arka mahalle her zaman hazır.
  0
  4tech 2 yıl önce
  ayrıca sen merak etme yunus tepeli cezaevinden çıktığı zaman sakalarda olacakları izlersin :)
  0
  ugrzn 2 yıl önce
  bordo klavyeli. sallamakta on numarasin:) eyw.
  0
  4tech 2 yıl önce
  sallamakta mı ? len teneke kaç yaşındasın sen? o abi çektiklerin pazarda elma armut satarken biz yenidoğanı yenidoğan yaptık eroin satacak adamın anasını karısını ceddini sülalesini... tamammı? yenidoğanda eroin bonzai satılmaz aslanım bilmiyorsun sırf konuşmak için konuşuyorsun bari konuşma ayrıca kim bordo klavyeli görelim diyorum gel in benzinliğe
  0
  ugrzn 2 yıl önce
  sen benim kale alacagim birisi değilsin dostum.ıyi rüyalar.
  0
  ismailgenc0606 1 yıl önce
  ugrzn bu yazılanları okudum da 4tech kelimesi kelimesine doğruları söylemiş sana ama dedigi gibi sen celal abiyi flan tanımıyonki adını eroyinle yanyana yazabiliyon anca yazıyon aile dostumuz flan yazıyonda adamı tanımıyon daha sen 4techin yazdıklarını baştan oku tanımam kendisini ama söylediklerinin hepsinin altına imzamı atarım arif ötleş yawuz ötleş listenin en başındalar cello kadir onlardan sonra gelir sen bencede 120 sokağa bi ugra orda eroyin satıldıgını söyle yenidoğan esrar hap taş bölgesi çinçin eroyin bölgesi sana hıdırlıktan girip cemalbeyden gültepeden çinçinden gülwerene kadar ne kadar tezgah war hepsini sayarım ama yenidoğanda eroyin flan yok yani yada sen ömründe sakalardan içeri adım atmamış birisin hee yunus tepeli konusuna da katılıyorum ama zaten ortalık boşaldı heryeryıkıldı celal abi öldü kimse kalmadı
  0
  4tech 1 yıl önce
  celloyu kahpe bir kurşunla kaybettik amcaoglundan yedi darbeyi hani çello aile dostun ya bilgin olsun kardeş mex yunus da çıkacak az kaldı 😊
  0
  garatayfun 1 yıl önce
  4tech dogru söylemiş yenidoğanlı olmasamda hızlı zamanlarımızda hergün yenidoğandaydık ve bütün tezgahları bilirdim şimdi tövbe ettik çok şükür bizim zamanımızdada yenidoğanda eroin satılmazdı büyükler bu işe karşı denirdi tezgah bebelerine sorsan kovalarlardı adamı şimdi galiba afganlar ışıklarda eroin satıyormus çinçin ile yenidoğanı kıyaslamaya gerek yok yenıdoğanda şeker cigara taş başka bişey bulamassın çinçin eroin merkezi malesef benim zamanımda öyleydi şimdi bilemem. ama şuan sakalar baya hızlıymış 2-3 tezgah var açık :d düğüne gittimizde görmüştük çinçin gene aynı değişen bişey yok yamyam yuvası
  0
  4tech 1 yıl önce
  çinçin eteklilerin mekanıdır.delikanlı adamın orda işi olmaz.
  0
  zenith 1 yıl önce
  puvo ankaraya gelmeyi düşünüyorum tavsiyen var mı
  0
  4tech 1 yıl önce
  gelme bence zordur alışmak. yani dışardan gelene çok zor ankara.
  0
  garatayfun 1 yıl önce
  aga rahmetli celal abinin tezgah acıktı salon yenidoğanın yanındaki rahatlık 10 numara :) bebeler yanda yolunda dayılar yanda okey kumar çevirio :d yenidoğan bitti diyolardı gene aynı bitmez baba :)
  0
  garatayfun 1 yıl önce
  usta sen şuan yenidoğandamı oturuyosun 2 gün evvel bi cigara alalım dedik şerefsizim 30 tane karakol 15 20 yunus vardı nolmuş mahalleye öle bide aga sakalardan başka nerede tezgah açık şuan müşkülüm varmı bildigin yer varmıdır şimdiden saol aga

 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  582 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)
  • kural dışı açılan başlıklar değiştirilecektir.