17

puiv'in büyüme ivmesinin ekşi'den yüksek olması

az önce ekşi'de tarihte bugün kısmına bakarken fark ettiğim ayrıntıdır.1999 yılından 2010 yılına kadar başlıklara yüzün üstünde yorum girilmemiş. 11 yıllık bir süreçle puiv'in şu anki durumunu karşılaştırıp böyle bir kanıya vardım.yine aynı şekilde açılan içerikler açısından da 2005 lere kadar baya zayıf. bu veriler beni puiv açısından ümitlendiriyor.iyi yerlerde olacağız puvolar.
 • 0
  sphinx47 1 yıl önce
  o zamanki internet erişiminin kısıtlı olduğunu da ele almak lazım, fakat benim kanımca, burası herhangi bir sözlükten daha cana yakın
  0
  binaenaleyh 1 yıl önce
  anladığım kadarıyla puiv tam anlamıyla bir sözlük değil. ama dediğin gibi samimi ve saygılı bir ortamı var.
 • 4
  darkier 1 yıl önce
  internet kullanımının inanılmaz artışını göz önünde bulundurmalısın. internete bağlanabilmek normalleşti ve hatta hayatın vazgeçilmez bir parçası hâline geldi.
  1
  binaenaleyh 1 yıl önce
  açılan başlıkların kalitesini de göz önünde bulundurduğumu yukarıda belirttim.benim şahsi görüşümdür farklı düşünülebilir.
  1
  darkier 1 yıl önce
  tabii o konu hakkında bir şey söyleyemem çünkü ekşi sözlük geçmişim yok ve hâliyle bilgim de yetersiz. iki tarafta da yazarlık yapmış biri olduğuna göre kalite konusundaki görüşüne güveniyorum. puiv'in çok daha da iyi olması dileğiyle :)
  0
  gravatli 1 yıl önce
  dediğin doğru ama aynı zaman da facebook , instagram gibi inanılmaz alternatifler mevcut.bunun yanında ekşi sözlüğün karşısın da onu zorlayan benzer formatta bir site neredeyse yoktu.
  1
  binaenaleyh 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  eski ekşi yazarlarındanım 2008 de bıraktım yazmayı.ben bıraktıktan bir süre sonra büyük bir büyüme yaşadı.ben yazarken laf arasında ekşi adı geçerken arkadaşlarım o ne yeniliyor mu diyorlardı. ama şuan etrafımdaki yaş ortalaması daha yüksek buna rağmen çoğu tanıdığım puivi bir şekilde biliyor,kullanıyor ve bunu ben yapmadım.açıklayabilmişimdir umarım.
 • 0
  onlyyou01 1 yıl önce
  hızlı giden at olmazsa tabi
  1
  binaenaleyh 1 yıl önce
  açılan başlıklarda kalite korunursa,belli bir yaş sınırının altına düşmezse,siyasi,felsefi,dini konular konuşulurken saygı şu anki gibi elden bırakılmazsa sorun olacağını sanmam :)
  0
  onlyyou01 1 yıl önce
  2 yıl önce de bi canliydi bura. hatta ben fazla insan var hic etkileşim yok herkes başlık açıyor ayni başlıklar oluyor diye bırakmıştım. aslında şuan ideal gidiyor.
 • 1
  androidoyunlar 1 yıl önce
  ayrıca kriterlere göre domain de daha değerli :d
 • 2
  jeanera 1 yıl önce
  açılan başlıklar kadar girilen yorumlarin kalitesi de önemli. puiv yükselecekse yazarların emekleriyle yükselecek.
 • 0
 • 0
  thtk03 1 yıl önce
  işsiz misin olum ya awj
  0
  binaenaleyh 1 yıl önce
  trol musun lan tüm içeriklerime ısrarla saçma yorumlar yapmışsın
 • aramızda kalsın

  Bir arkadaşa anlatır gibi içerik paylaşabileceğiniz bölüm

  2 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  binaenaleyh

 • bu bölüm # bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları geçerlidir.