0
ensar vakfı ve devlet
böyle bir devlet altında yaşadığımız terörize olayları yetmiyor gibi bütün türkiye'de artık bu taciz, tecavüz olayları çıktı. bu pisliklerden arınmanın yolunu devlet bulmalı fakat o devlet de onlara destek veriyor. yersin kafayı.
sen bir ülkede insansın, gayet normal bir insansın, standart seviyede. kızını dışarı yolluyorsun ve kızın böyle bir olayla geliyor mesela. ne dersin ki?
diyecek bir şey bulamıyorum. ne yazık ki hem katiller, hem tecavüzcüler hemde halk düşmanılar.
 • 0
  sadurra 1 yıl önce
  ensar vakfı ve türevlerini hiç sevmem. ama bir yanlış var. bu karaman'daki tecavüzcü orospu çocuğu ensar vakfı'nda 2013 yılında kısa bir süre gönüllü hocalık yapmış. aynı adam bir çok yerde gönüllü hocalık yapmış. herif psikopat kendisine av arıyor. olay, sanki ensar vakfı'nda ki herkes tecavüzcüymüş gibi lanse edildi. bilmem kasıtlı bilmem kasıtsız ama bu yapıldı. ha içerisinde sırf vakfın adı kirlenmesin diye olayı örtbas etmeye çalışanlar olmuş sanırım. bu kişiler de devlette bir yerlerde olan insanlar. üstünü örtmeye çalışanları da rahat bırakmazlar zannetmiyorum. o kadar da değildir.

  taciz, tecavüz meselesi ise bu toprakların her zaman bir gerçeğiydi. son zamanlarda arttığını düşünmüyorum, hep fazlaydı. yıllar önce ''türkiye'de ensest gerçeği'' diye yazılar hazırlandı, bu konu da çok fazla bilgilendirme yapılmaya çalışıldı. ''çocuk pornosu'' aynı şekilde.

  medya bir dönem bir şeyin üstüne fazla düştü diye bu son zamanlar da arttığı manasına gelmez.
 • 0
  ssagron 1 yıl önce
  olayda ziyade devletin bu kurumu sahiplenmesi oldu bence rezillik
 • 0
  yepyeni 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  tıpkı reza gibi önüne yatıyorlar.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...