bosna herkes planı ters tepebilir

  4
  systemfailed 6.5.2018 01:09
  cumhurbaşkanı tayyip erdoğan’ın seçim kampanyası çerçevesinde avrupa’da yaşayan türklere hitaben 20 mayıs’ta saraybosna’da bir konuşma yapma planları bosna hersek’te şaşkınlık ve tepkiyle karşılandı. bosna hersek basını, cumhurbaşkanı tayyip erdoğan’ın seçim kampanyası için 20 mayıs’ta saraybosna’da konuşma yapma planlarının tepki çektiğini yazdı.

  bosna hersek basınına yansıyan haberlerde, bosna hersek dışişleri bakanlığı’nın da, cumhurbaşkanlığı’nın da erdoğan’ın yapmayı planladığı konuşma hakkında bilgisi olmadığı belirtildi. öte yandan, erdoğan’ın bosna hersek cumhurbaşkanlığı konseyi’nin boşnak üyesi bakir izzetbegoviç’in özel davetlisi olabileceği ihtimaline dikkat çekildi.

  avrupa tüm kapıları bize kapadı ama bencede aslında zaten mantıksız degilmi adam avrupada yaşıyor sadece haberlerden ülkenın durumundan haberdar ve gelecek oy kullanacak bu adilmi ?
  bulgaristandı sanırım turkiyeden gidenleri sınır kapısından içeri almamıştı diye hatırlıyorum bence mantıklı bir ülkenın kaderı tv lerden belirlenemez heleki bu tv kanalları bizimkisi gibi ise ..
 • 0
  sonjedi 6.5.2018 01:30
  eğer tarafsız bir habercilik anlayışı olsaydı pekala kullanılabilirdi.
 • 0
  ugurkaya1905 6.5.2018 02:06
  bu ülkede yaşamayan. bu ülkenin derdini tasasini çekmemiş tozunu yutmamis adamlar. yaşadıkları yerde rahat rahat otururken bu ülkede yaşayan vatandaşların derdine yüz çeviren insanlar. gelip de bizim için oy kullanmaları haflerine mi? sadece bosna değil türkiye dışında dünyada yaşayan türkler için bu söylediklerim.
 • 0
  dreamof_dawn 6.5.2018 06:52
  milletin vatanında kısa süreliğine de olsa büyük bir ses kirliliği, çirkin.
 • 0
  dreamof_dawn 6.5.2018 06:53
  hem eğer bunu yapacaksa, diğer adaylara da aynı hak ve imkan tanınmalı, ne de olsa herif devletin malını yiyor, neden diğerleri de yemesin ki?
 • gündem

  gündemi yakalayan ilgi çekici ve sıcak başlıkların eklenmesi gereken bölüm.