4

17 yaşındaki lise öğrencisine 20 kişi tarafından tecavüz edilmesi

http://siyasihaber2.org/susurlukta-17-yasindaki-lise-ogrencisine-20-kisi-tecavuz-etti

balıkesir'in susurluk ilçesinde meydana gelen iğrenç olay.. 20 kişinin bir araya gelecek ve 17 yaşında ki bir kıza tecavüz edip hayatını karartacak, psikolojik ve ruhsal olarak tamamen çökmesine sebep olacak ama o piç kuruları 3-5 yıl hapis yatıp iyi halden, indirimden dışarı çıkıp dışarıda nefes almaya devam edecek..

Allah belanızı versin, iğrenç insanlar.
 • 0
  dexter_morgan 2 yıl önce
  ulan bunlar cidden insan değil keşke yakalasak bunları balıkesirliyim
 • 2
  kaygusuzyazar 2 yıl önce
  İğrenç otesi olay . ulkemizde bazi karaktersizlerde cikar madurda suc ararlar. İdamin cikarilmasi terorden once bu orospu cocuklari yuzunden gereklidir mahkemeye filan gerek yok bu serefsizler icin
 • 0
  uzii 2 yıl önce
  onların malını kesip agzına verceksin reis bak birdaha yapabiliyorlarmı
 • 2
  hellomyfriend 2 yıl önce
  Müslüman bir ülkeyiz çok şükür bizde böyle şeyler olmaz.

  ay pardon bizde olmuş.
 • 0
  tombalaci 2 yıl önce
  Sen o b*ktan Avrupa Birliği'ne girebilmek için idamı kaldırırsan g*tüne güvenen her haltı yapar. Baba almayacaklar bizi artık anlayın şunu yahu.
 • 0
  nanichirgelair 2 yıl önce
  Oha artık.
 • 0
  quentra 2 yıl önce
  Bunu yapanları şişeye oturtucaksin sonra her birini 20 kişi tek tek öldürene kadar dovuceksin
 • 0
  barzo22 2 yıl önce
  Bunu yapan şerefsiz ,namussuzlara ne ceza verilsede boş . bir masum kadına bu vahşiliği yapanların canınıda alsanız o kadının yaşadığı o kabus u unutturamassınız . kadınlar bizlere verilen en büyük emanettir . incitip canlarını yakmak yerine başımızın üstünde gezdirmeliyiz.
 • 0
  lazcoder 2 yıl önce
  arya hanım, neden sürekli moral bozan başlıklar açıp moralimizi bozuyorsun? Tamam, bizde kızıyoruz, lanetliyoruz fakat sürekli sürekli bunları düşünerek neden sıkıntı stres içinde yaşayalım?
  3
  arya 2 yıl önce
  moral bozan mı?? ne yapalım bunları gizleyelim mi, kimsenin haberi olmasın mı? ülkemizde ne pisliklerin yaşandığını bilmeyelim mi? bak iki üç gün önce 45 erkek çocuğa tecavüz edildiği ortaya çıktı. bunu haberleştiren gazeteci tehdit edildi. bu mu yani?? toplumsal baskı ve toplumsal tepki oluşturmadan bu iğrenç olayları önleyemeyiz. sen sıkıntıya düşecen, strese girecen diye tecavüzcüleri gizlemeyeceğiz..
  0
  lazcoder 2 yıl önce
  gizleyelim demiyorum, haber okuyan zaten karşılaşıyordur. ama sürekli aynı şeyleri görünce insanlar üzülüyor. belki bu sebeple bu tür haber okumayan insanlar var. demek istediğimi anlamadın sen. neyse boşver
 • 0
  alcatraz 2 yıl önce
  Puvo meydanda asmadıktan sonra 17 yaşdakine yapan hapishaneden çıkınca 10 yaşındakinede tecavüz eder bunlar düşünülmüyor
 • 1
  vasiliagayev 2 yıl önce
  Tecavuz -bomba arasinda gidip gelen bi halk