1
antalya halı temizleme
antalya halı yıkama hizmetlerimiz
halılarınızın temizliği sizin için büyük önem taşıyorsa, antalya halı temizleme işlerinizi halletmek için eviniz yeterince uygun değilse, kaliteli ürünler ve makinelerle halılarınızın daha temiz olacağını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.
geniş şube ağı ve servis imkânıyla, alanında 1 numara olan antalya temizlik, sizler için ideal çözümleri sunuyor. kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz firmamızda, halılarınızı detaylı olarak, teknolojinin son ürünü olan makinelerimizle ve kaliteli temizlik malzemelerimizle ilk günkü gibi tertemiz sizlere iade ediyoruz. kapınızdan servisle alınan halılarınız, yine aynı şekilde kapınıza teslim ediliyor..
antalya koltuk yıkama yıkanmadan önce, tozları alınıp, içindeki kir ve pisliklerden arındırıldıktan sonra, yıkama işlemine geçilir. tamamen bitkisel olan ürünlerimiz ile koltuklarınız yıkanır, eğer varsa çıkmayan lekelerine özel işlem uygulanır. yıkanıp durulanan koltuklarınız, cinsine göre, sıkılma işlemi için santrifüj makinasına girer sonrasında, kurutma makinasına girmeden önce, havalandırma askılarında bekletilir.
diğer antalya halı koltuk yıkama firmalarına oranla çok daha uygun olan fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan ve online internet adgörselizden bize erişebilirsiniz. konusunda tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  • 0
    kurti 5 ay önce
    sadece antalya'da değil, türkiye'nin her yerinde çok kazandıran meslek. metrekare üzerinden fiyat veriliyor. geçenlerde ben de antalya halı yıkama için şirketler araştırdım, tek tek fiyatlar aldım. kaba bir hesapla bile bir memurun 2 katı fazla kazanç getirebilecek bir alan. halı yıkama deyip geçmemek lazım.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...