6
bölüm tartışması - 6.06 'blood of my blood'
bölüm hakkındaki görüşlerinizi, sorularınızı ve gelecek bölümlerden beklentilerinizi bu başlığa yazabilirsiniz.
-spoiler-

bölüm hakkındaki yorumlarınız haricinde internette gördüğünüz güzel şeyleri bölümde paylaşabilirsiniz.
 • 0
  hukuk582 1 yıl önce
  çok güzel bölümdür demeyeceğim çünkü izlemedim daha
 • 1
  filozofunsakali 1 yıl önce
  şimdi demir adalardan bir sürü gemiyle varisler kaçtı. nereye gidecek? şimdiki demir adaların kralının yani amcalarının yapacağını ilk önce onlar yapacak gidip khaleesi'nin yanına bakın bizim gemilerimiz var iş birliği yapak mı diyecekler. gemilerle talim varı söyleyerek demir tahta doğru yelken açacaklar diye tahmin ediyorum.

  şu kuzey'de kaybolan amcada zaten niye bu herifi kaybettiler niye akgezenler pıçaklıyor dedikten sonra bran'in olayları başlayınca belliydi benjen amca bunları bulacaktı bu kesindi artık. ayrıca kuzey'in iyice karışıp starkların türkü söyleyerek volkan konak'la beraber hemen kuzey'i alması gerek çünkü işler iyice kızışıyor. benjen amca çıtlattı konuyu akgezenler bir yol arıyor insan dünyasına geçmek için orada da sen duracaksın diye. büyük ihtimal demir tahta khaleesi geçerken starklar kuzeyi alırken akgezenler içeri girecek.

  arya zaten malum belli ki o karıyı gebertip kaçacak anca bu kadarını tahmin edebiliyorum çünkü gözümde arya'nın savaşta bir yeri olmayacak bir yere yerleştiremedim :d
  0
  hukuk582 1 yıl önce
  puvo jon snow un demir taht bence :)
  0
  filozofunsakali 1 yıl önce
  bence daha onun sırası var ejderiyaları dağıtak ilk önce birkaç sezon sonra tahta geçebilir tahminimce ve olay akışına bakınca. tabi tahminim tutmayadabilir :d
 • 1
  ignelifici 1 yıl önce
  ortaya çıkan -spoiler- beni ziyadesi ile mutlu etti.bi bölüm önce kardeşime kaybolduğunu ölüsünü görmediğimizden ortaya çıkabileceğini söylemiştim.güzel oldu.bölüm genel olarak çok keyif vermedi ama.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...