bahçeli ne diyor? ülkücüler gelin

  8
  bizanskurdu 21.6.2019 17:33
  bahçeli, “pkk’nın siyasi izdüşümü olan hdp’nin, chp istanbul büyükşehir belediye başkan adayına vermiş olduğu açık çek, verdiği katkı, gösterdiği yoğun ilgi ve alaka milletimizde büyük bir infiale neden olmaktadır.hdp ve kandil chp’nin yanında hizalanmıştır. karşımızdaki tablo esef ve ibret vericidir. hdp’yle chp arasında kurulan al-ver süreci, kirli pazarlıklar, kahredici anlaşma ve uzlaşmalar milli bekamız açısından ağır risk ve tehdittir.” ifadesini kullandı.

  imralı’da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını çeken teröristbaşı anlaşılan odur ki, hdp’nin istismarına müdahale etmek, hatta önüne geçmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yapmıştır. terörist başının mektubu hdp’nin vahim sapmasına, zillet ittifakı’na verdiği rezil desteğine itirazın, tepkinin ve bundan duyduğu rahatsızlığın eseri ve sonucudur.

  pkk’nın siyaset acentesi hdp’nin terörist başının uyarısına rağmen marazi ve mahsurlu stratejisinde bir değişikliğe gitmeme iradesi ise 23 haziran üzerinde oynanan ahlaksız oyunu iyice gözler önüne sermiş olacaktır.

  bahçeli bildiğin hdp'ye öcalan'ı dinlemediği için kızıyor sdflsdnf
 • gündem

  gündemi yakalayan ilgi çekici ve sıcak başlıkların eklenmesi gereken bölüm.