21

müzikten anlıyorum demenin anlamsızlığı

bence bu söz de boş sozler sıralamasında başlarda bir yerde yer alır. çünkü herkes kendi dinlediği müzik türünü en üst seviye görür. kendi zevklerini başkasına dayatır.bir tek kendi zevkleri varmış gibi davranır . sadece kendi müzik türüne takılı kalıp diğerlerini umarsamamak nasıl bir anlamaksa artık, bilemicem.
 • 0
  alicoyum 8 ay önce
  müzikten anlıyorum çok genel bir söz evet fakat müziğin de bir ilmi vardır. bunu söyleyen kişi eğer eğitim almış biri ise anlıyor olma ihtimali vardır, ayrıca müzik kulağı diye bir şey de vardır.
  0
  nabercnm0 8 ay önce
  sadece dinleyip ve sadece kendine uygun müziği övenlere hitaben söyledim. yoksa evet dediğin doğru. müzik geniş bir alan. anlamayanın olduğu gibi uzmanıda var.
 • 0
  ateistsantor 8 ay önce
  müzikten anlıyorum. anlamak için müzikle doymak için uğraşıyorum. kimse kusura bakmasın da ülkemizde müziğe dair bir şeyler göremiyorum doğru sanatı savunmak da müzisyen olarak hakkım.
 • 0
  swapkaan 8 ay önce
  bu linkteki müziği dinleyip de beğenmeyen müzikten anlamıyordur. eğer beğenmişse anlıyor , tekrar tekrar dinliyorsa benim gibi orgazm oluyordur.
 • 1
  senanur_ebibli 8 ay önce
  gerçekten bana da çok saçma gelir. herkesin kulağına en güzel gelen, kişi için özeldir zaten. müzikten anlamak gereksiz bir kullanım olarak geliyor.
 • -3
  bababebetata 8 ay önce ~ 8 ay önce
  ananın amıııııııı kardeşşşşş ve yarrrrak(pi: ebenin amı nedir)
 • 1
  mostra 8 ay önce
  sanat türlerini anlamak diye bir şey yok, sanat eserini kendince anlamış olabilirsin ama tümünden anlaman imkansız çünkü o sanatçı orda kendince bir şey yapmıştır ve sen onu anlayamayabilirsin.
  0
  nabercnm0 8 ay önce
  aynen öyle. sanatı icra eden de belli bi kısmını tanıtıyor. geri kalan muamma
 • 1
  tonka 8 ay önce
  dostum o dediğini müzikten pek anlamayanlar yapıyo bu bil. günümüzde popüler kültürün etkisi bariz. insanlar popüler olan her şarkıdan haberdarlar buna müzikten anlamak denmez dinlemek denir. dinlediği şarkıyı milyonlarca kişi dinlemesine rağmen halen daha insanlara dayatmaya ve en iyisi olduğunu iddia etmeye çalışanşarla dpluyo ortalık. bir şarkının milyonlarca kişi tarafından dinlenmesi onun çok iyi bi şarkı olduğunuda göstermez sadece popüler olduğunu gösterir. az dinlenilmiş hatta halen daha keşfedilmemiş yetenekli müzisyen ve müzik grubu okadar çok varki. ki müzikten tam anlamıyla anlamak bambaşka bi boyut enstrüman stüdyo ve müzisyenin kalitesini sadece duyarak anlayabilecek birsürü insan var. uzun lafın kısası. müzikten kolay değil ben 3 senedir radyo yayıncısıyım popüler kültürden uzak bilinmeyenleri keşfetmeye çalışıyorum size önerim müzikten anlamak istiyosanız keşfedin. önce dinleyin.
12 saat önce 12 saat önce dün dün dün dün dün dün
12. @horseman | vale