telefonlarınızın gerçekten hayatımıza eşlik etmesi.

  2
  hellomyfriend 4.2.2017 16:23
  telefonlarınızın gerçekten hayatımıza eşlik etmesi... telefonumun ana sayfasında yazan yazardır.

  "hayatınıza eşlik eder"

  telefonları bu kadar bağımlısı oldu ki onların olmadığı bir hayatı düşünmek bile anlamsız geliyor, eski zamanlarda olan iletişim sıkıntısı, telefonları niye icat edilmesine rağmen bazen yedi-sekiz yılda yapılan görüşmelere bakıldığı zaman, her an elimizde olan telefonlarımızın, konuşma, eğlenme, öğrenme ve hayatın her alanında bize eşlik etmesi, anlık görüşmeler gibi imkansız bir orada sağlayıp sunması cidden insanların kafasını karıştırmakta.

  aklımızın almadığı durumlarda telefonunuzun hayatımıza eşlik etmesi bana kalırsa cidden sıkıntılı bir durum, herkes bu hastalıktan bir an önce kurtulmamız gerekiyor dese bile bundan kurtulmaktı cidden bu zamandan sonra çok zor olacaktır ve zor olmasının yanısıra insanlık için çok büyük bir sorun ortaya çıkaracaktır.

  ne yazıkki artık telefonlar, insanlardan daha çok "hayatımıza eşlik ediyor"
 • 0
  thehlmachine 11.2.2017 18:52
  ne için bağlı olduğumuzun önemli olduğunu düşünüyorum örneğin sadece sosyal medya kullanmak için eğer akıllı telefonlar alıyorsak burada bir sorun mevcut ama benim gibi mobil yazılımcılar için iş gereği 'bağımlı' olmak zorunda kalıyoruz. birde şu açıdan bakmak lazım tabi iş haricinde kullanılmasaydı biz mobil yazılımcıların da para kazanması çok daha zordu. her iki tarafta memnun olduğu sürece sıkıntı yok.