4
puiv'e içerik ekleme sınırı gelmeli mi?
bilmiyorum, özgür bir yer ise gelmemeli fakat tek bir yazarın 2 günde +100 içerik eklenmesi bunaltıcı oluyor. içerikler o kadar seri oluyor ki bir çoğunu göremiyorum bile(!)
"öncelikle sırf açmak için içerik açmamanız gerekir. " diye yazıyor puiv hakkında bölümünde. bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz?
 • 0
  sewo 1 yıl önce
  burda kendi üzerime alındım. ben gün içersinde bilgisayarıma aklıma gelen, karşıma çıkar bilgileri dökümanları saklayorum. sonrasında musaıt olunca puiv gönderiyorum. kimsenin kimseye karışma hakkı yoktur. özgür bir ortam. ben birşeylere katkıda bulunuyorum taşın altına elimi kouyorum. puiv daha yaşanabilir daha eğlenceli. bilgi ve döküman içeriği daha fazla olsun diye. peki sen kendine sor ben napıyorum.

  wikipeda gibi copy past yapmıyorum. yorumumu yazıyorum.

  birdaha soruyorum iyi düşün peki sen napıyorsun.
  1
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  sen de çok alıngansın
  1
  oschemat 1 yıl önce
  bende senin üstüne alındım .yani sana söylenmiş gibi geldi dersem daha doğru bi anlatım olur.

  ama bence de senin söylediğin gibi sitede geniş kapsamlı bi temel yok şu an.
  o temeli oluşturmada birşeyler(yazarken karar veremedim ayrı mi yazılıyordu bu ???.) katmaya çalışıyorsun
  1
  sewo 1 yıl önce
  kesinlikle tek gayem içerik temeli oluşturmak nerdeyse içerik açılmamış sabit bir temel yok. kim ne derse desin ben devam edicem.
  1
  oschemat 1 yıl önce
  ben senin arkandayım puvom
  ne yapmaya çalıştığının farkındayım
  -1
  darkier 1 yıl önce
  ben ne mi yapıyorum? bende buraya kendimce katkıda bulunuyorum. ama mümkün olduğunca bu işi az, öz ve kaliteli yapmaya çalışıyorum.
  0
  sewo 1 yıl önce
  bir işi az yapınca kaliteli olduğunu savunan yazar beyaanı.

  peki daha bu 2 günde +100 içerik giren benim işlerim kalitesiz. türkiye cumhuriyeti gibi bir içeriği bile girilmemiş . içerik kalitesi çok zayıf onu arttırmaya çalıştığımı görmüyor musun?
  neyin primini yapicam.
  -2
  darkier 1 yıl önce
  bak, daha fazla uzatmanın bir anlamı yok. ben ortaya bir fikir sundum sadece. buradaki amacım ne seni kötülemek ne de senin üzerinden prim yapmaya çalışmak. evet sen buraya bir şeyler katmaya çalışıyorsun, açılmamış içerikleri açıyorsun çok güzel ama biraz da başkaları açsın açılmayanları. tatlıya bağlanırsa sevinirim. aramızda kötü bir şey olmasını istemem. :)
  0
  sewo 1 yıl önce
  sanal ortam üzerinden kimseyle aramda kötü bir şey olmaz, direk bana laf soktuğun için bende karşılık olarak sana onları yazdım, incitici bir üslup kullanmadan sorular sorarak karşılık verdim.
  benim tutumum değişmicek çok eksik var herkese yetecek içerik var puko .
 • 0
  neden 1 yıl önce
  günde 10 olması lazım
 • 0
  yepyeni 1 yıl önce
  "ulan tam önemli içerik açacaktım sınıra takıldım" durumu olur. kullanıcıların kendine bir sınır koyması lazım. o da boş içerik açmama.
 • 1
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  yapılmalı ama yapılmaz.daha o kadar büyümedi büyünce yaparlar
 • 1
  gaddarus 1 yıl önce
  sınır değil de bilinçli içerik paylaşımı olsa güzel olur mesela üst üste 5-10 tane içerik açarak yeni kategorisindeki diğer yazarların paylaşımları gasp ediliyor ve çoğu görünmeden gözden kayboluyor..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...