1
bırakın şu siyaseti
çok sevgili ve saygı değer puvolar,
size ülkemizin neden gelişemediğini, teknolojik olarak bir çok ülkenin yapabildiğini etkili olarak yapamadığını, sporda, sanatta, ahlakta ve diğer bir çok konuda geri kaldığını söyleyeyim. siyaset.
siyasetle ilgilenildiği kadar bu ülkede hiç bir şeyle ilgilenilmedi, dönemsel olarak futbol araya giriyor ama genel olarak siyasetin önüne hiç bir şey geçemiyor. yılın 365 günü gündemimiz siyaset.
bu ülkedeki normal vatandaşın ülkenin gelişimi için acilen siyaseti bırakması lazım. bırakın siyaseti siyasetçiler yapsın. bu onların görevi.
halkın yapması gereken ilimle, bilimle, sanatla, edebiyatla, sporla, teknolojiyle ilgilenmek. halk bunlarla ilgilensin ki ülkenin gündemini bunlar oluştursun. ülkenin gündemini bunlar oluştursun ki, bu konularda kendimizi daha da geliştirelim. bu konularda kendimizi geliştirelim ki, ülkemiz de bu konularda gelişsin. ülkemiz de bu konularda gelişsin ki, güçlü, başarılı, kültürlü, ahlaklı, imrenilen bir ülkenin mensubu olabilelim.
yemişim siyasetini, haydi sağlıcakla...

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  236 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın