küslük durum şeysi @sjense

  -1
  cwinq 3.10.2023 20:04
  şimdi ben buraya niye çıktım, nasıl çıkt..

  tamam tamam. başlamayım şimdi şu fenomen dinci imam hocalarımız gibi. muhteşemler di mi?istediğine giydirebiliyor, istediği durumla sallayabiliyor, üç beş tepki geliyor ama aylık 30 k yı cukka devam. yahu geçen biri, filenin sultanlarımıza ciddi ciddi ağır hakaret etti yahu, neymiş efendim vücutlarında her yer gözüküyormuş falan.

  çok afedersiniz, götümle güldüm.

  neyse, sinirlenmeyeceğim. solcu kişiliğimi bir kenara bırakıp konumuza dönmek istiyorum.

  uzatmaya gerek yok, herkesin herkesten alacağı olduğu bu sistem de elbette küs olduğumuz kaldığımız onlarca insan var. şimdi ben tutup böyle şunla küsmeyin bunla küsmeyin diyecek potansiyel de bir insan değilim. haddim de değil. e 30 k da kazanmıyorum ay da. etkileşim sayım da 1 bilemedin 2 falan olur. o yüzden rahatım.

  abi küs kalmayın ya. şaka bir yana.

  bak,

  yani nasıl biliyor musun..

  kırgınlık çok başka küs kalmak çok başka şey, işin dini boyutunu ve peygamber efendimizin sözlerini bir kenara bırakıyorum, benim de derin manalı kırgın olduğum ve konuşmadığım insanlar var, ama onlar bana bir şey sorduğunda veyahut cevap verdiğinde, bir şekilde karşı diyalog kurabiliyorum. buz gibi oluyorum, inatçı oluyorum, mutsuz keyifsiz oluyorum ama cevap veriyorum. bir insana hiç cevap vermemek, hiçbir şekilde diyalog içerisinde olmamak, küs kalmak çok kötü bir şey biliyor musun?

  ve insan bunu gerçekten küs kaldığı ama aslında hafiften değer verdiği insanı toprağın altına verince anlıyor biliyor musun? hani böyle mezar köşesinde buz gibi toprağın yanında bir sigara yakıp dakikalarca böyle bir yere kitlenip kalıyorsun ya,

  ...

  yaşatmasın. vallahi yaşatmasın, yaşamayın, yaşamamak lazım..

  kırgın olun, dargın olun, küs olmayın.

  nacizane..

  üzücü be usta.

  tecrübe ile sabittir..

  sağlıcakla kalın.