16
tecavüz davalarında iyi hal indirimi kalksın!!!
Diyarbakır'da yüzde 50 zihinsel engelli erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan taksici S.K.'yı, 'Basit cinsel istismar' (basit cinsel istismar sayilma sebebi tecavüzcünün erken bosalmasiymis şaka değil ) suçundan 8 yıl hapis cezasına çarptıran mahkeme, duruşmalardaki olumlu tutumu nedeniyle cezayı 6 yıl 8 aya indirdi.

Biz tecavüz suçlarında çok daha büyük cezalar beklerken böyle trajikomik olaylarla karşılaşmaktan bıktık.

Acilen bu ceza indirimlerine ve tecavüzlere birinin dur demesi dileğiyle :/
 • 1
 • 1
  vasiliagayev 1 yıl önce
  Hadım edilmeli böyleleri aga
  1
  enguzelkizikapan 1 yıl önce
  Hepimizin temennisi
 • 1
  iloveimagine 1 yıl önce
  Suçun iyi hal indirimi nasıl olur hala anlamış değilim.
  1
  enguzelkizikapan 1 yıl önce
  Ki tecavüzün iyi hali nasıl olur hiç anlamiyorum
  0
  iloveimagine 1 yıl önce
  Aynen birini siksen ben onun iyiliği icin mi siktim diyecen sacma
 • 0
  bellafonte 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ben geçen bu konuyu düşünüyodum(iyi hal indirimini). bence suç farketmeksizin ortadan kalkmalı
 • 0
  kullanici 1 yıl önce
  Özellikle böyle durumlarda indirim filan olmaması lazım bu şerefsizlere karşı. Hatta 2 kat 3 kat arttırılmalı cezalar filan.
 • 0
  potheadsmoker 1 yıl önce
  Bence eger bir insan tecavuz sucundan yargilaniyorsa o mahkemede karari sadece hakim degil amerikan vari juri sistemiyle yargilanmali ama bu tur mahkemelerde juriler rasgele secilmeli cunku rusvetin dondugu ulkemizde kemiklesmis adli juri kadrosunu satin almak bebek oyuncagi.
 • 2
  arya 1 yıl önce
  açılın aranızda hukukçu var.. efenim hukukta ceza verilirken amaç cezanın iyileştirici bir etkisi bulunması ve o cezayı alan kişinin tekrar topluma kazandıırılabilmesidir, bu nedenle hakimler henüz tam olarak insanlığını yitirmemiş olanlara daha hafif cezalar verebilmektedir, hapishaneyi bir kişinin sorunlarını kendi kendine çözdüğü bir rehabilitasyon merkezi olarak düşünebilirsiniz bu açıdan..

  ancak.. tecavüzcü, çocuk istirmacısı gibilerinin tekrar topluma kazandırılması mümkün değildir.. fakat ben idamlarına yine de karşıyım, çünkü aslında onlar insanlığın gelişimine hepimizden fazla katkı da bulunabilirler.. nasıl mı?? mesela günümüzde etik olmadığı için bir sürü genetik araştırma yapılamamakta ve bu nedenle bilimsel ve biyolojik açıdan çok büyük aşamaların katedilmesi malesef mümkün olmamaktadır. işte burada devreye çocuk tacizcileri, tecavüzcüler girmeli, etik olmadığı için yapılamayan deneyler bunların üzerinde yapılabilmeli, denek olarak kullanılmalılar. yani anlayacağınız bir kural koyarken her zaman insanlığın çıkarını düşünmeliyiz ve bu tacizcinin hadım edilmesi ya da öldürülmesi insanlığa pek birşey sağlamaz, ama denek olması, bilimsel deneylerde kullanması baya fayydalı olur gelecek nesiller için, bir sürü genetik hastalık falan önlenebilir mesela.. zaten ölene kadar acı içinde geçirecek hayatını hemen ölmesi kendisi için kurtuluş olur..

  evet arkadaşlar benim önerim, idam etmek falan değil, bilimsel denek olarak etik olmayan her türlü deneyin bunların üstünde yapılması..
  1
  enguzelkizikapan 1 yıl önce
  Kardeş en kisa zamanda adalet bakanı olursun inşallah 😄😄
 • 0
  knex 1 yıl önce
  Arya'ya sonuna kadar katıldığım mevzudur bu güne kadar bi çocuğa tecavuz etmemiş hayvanlara deney yapacağınıza bu tecavüzcü insan piçleri üzerinde herturlu deneyi deneyebilirsiniz.


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  314 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...