9

kasım ayında güneş gözlüğü takmak

hava güneşli istanbul'da normal olarak güneş gözlüğü takıyorum.bakıyorum etrafa takan sayısı yaza göre oldukça az.bi de takmakta bi gariplik varmışçasına bazıları bakıyo.bu güneş gözlükleri yaz ayları için mi üretilmiş?evet güneş ışıkları yaz kadar kuvvetli değil ama etrafa bakmayı çok kolaylaştırıyo hava güneşli iken.
 • 2
  matthewmurdock 11 ay önce
  karı kız kesiyon deeeğmi çaqalll.
 • 3
  redi 11 ay önce
  hayatımda hiç takmadım. çok kasıntı geliyor bana.
  0
  ibrahimisbilir 11 ay önce
  aynı durumdan bende de vardı. sonra araba kullanırken lazım çok lazım oluyor hele antalya da arabaya koydum bi tane. sadece arabada takıyorum güneş sıkıntı yapıyorsa. bi kaç kere gözümde kaldı falan alıştım sonradan.
  gün gelir sende alışırsın.
 • -1
  edige 11 ay önce
  bende takıyorum siktir et
 • 0
 • 1
  serhatcakmak 11 ay önce
  kardeşim ben açık açık konuşayım ben kışında güneş gözlüğü takıyorum özellikle sabahları yeni uyandığım için aracı sürerken takyıorum çünkü yorgun gözler o kadar ışığı alıyor içeri ve bu iyi bir şey değil kim ne derse desin ben kışında takıyroum gözlerin yorgunluğunu alıyor sabahları bunun bir utanılacak yanı vs yok kışın takmak ne lan diyen insan fakirdir anlamaz.
  0
  dejin 11 ay önce
  peki allah gözlüğe göre mi yarattı gözlerimizi ya zarar veriyorsa bir şekilde?
  0
  serhatcakmak 11 ay önce
  neden versin kardeşim ışığı azaltıyorsun bir şey yapmıyorsun ki ben sabah erkenden kalkıyorum yola çıkıyorum uyanır uyanmaz gözlerim sakinleşsin diye ışığı azaltmak için gözlük kullanıyorum kısa bir süre ardından devam ediyorum normal hayata yani :)
  0
  londonbrando 11 ay önce
  +1
 • 0
  hedap 11 ay önce
  bu kadar nazik mi sizin gözleriniz ya.
  erkek adam yeri gelir, yaz ortasında gözlüğünü masaya koyar ve o güneşe bakmasını da bilir.