nba play-offs finals
 • 2
  oxygen 1 yıl önce
  nba play-off finallerine çıkan takımlar belli oldu.
  konferans finallerine kadar süpürerek gelen cleveland, konferans finallerinde biraz taşa çarpmış gibi olsa da play-off başından beri ciddi anlamda güçlü oynayan ve yıkıp geçen cleveland lebronun önderliğinde finale 4-2lik seriyle yükseldi.
  daha çok konuşacak şey batı konferansında. oklahoma city tunder ile karşılaşan golden state warriors bu seriden yorgun bir şekilde 7. maç sonunda 4-3 ile galip çıktı. sezon başından beri bildiğimiz bütün basketbol kurallarını hiçe sayan golden state warriors oklahoma city tunder karşısında kopup kopup geri dönmeyi başardı. özellikle curry'nin devam eden sakatlığı gsw'nin topallamasına da neden olsa okc'nin kusursuzluğunun hakkını da vermek gerek. kalas uzunlarına rağmen kısaların çabaları gsw'nin kısalarına karşı koyamadı. play-offlara yakın zamanda iyice gerginleşen durantula okc'nin tekleyen silahı oldu. mvp seçildiği günden bu yana üzerinde aşırı yük hisseden kevin durant bu ağırlığı kaldıramadı ve okc'den başka nedenlerden dolayı da ayrılmanın eşiğine geldi. pek çok defa gsw'yi yenip seriyi bitirme şansı yakalayan okc, serinin 7. maçında mvp curry'e teslim oldu.

  final serisine gelirsek, iştahı kapanmayan lebron ve arkadaşları mı, yoksa sahanın her yerinden şuta kalkan curry ve arkadaşları mı kazanır bilinmez ama iki farklı oyun stilinin kanının son damlasına kadar savaşacağı kesin. geçen yıl da finalde karşılaşan bu iki ekibin bu yılki karşılaşmaları da heyecanla bekleniyor.
  seri2 hazirandan itibaren başlayacak.
  fırsatım olursa da maç maç başlık açıp gitmeye çalışacağım.
 • 1
  npsaytan 1 yıl önce
  tabikide cleveland çünkü ortada muhteşem bi takım oyunu var
  0
  oxygen 1 yıl önce
  takım oyunu konusunda katılmıyorum doğrusu gsw biraz daha topu paylaşan bir takım. cleveland biraz lebronun eline bakıyor gibi.
  1
  npsaytan 1 yıl önce
  yok be aga kyrie irving diye bi gerçek var sadece lebron değil kevin love da destek veriyor
  0
  oxygen 1 yıl önce
  kevin love'un ekstra performansı zaten clevelandın süpürme işleminde baya etkiliydi hak veriyorum. kyrie irving de keza her zaman yönlendirdi. ama lebron her hücumda topu elinde istiyor. illa top onun elinden geçecek öyle bir otoritesi var. yapıyor mu yapıyor sıkıntı yok ama gsw gibi hemen ceza kesen bir takım karşısında biraz daha lebronun oyunu yayması lazım ki ona alınan önlemleri rahatça aşabilsinler
 • 1
  albenikiyamamseni 1 yıl önce
  enes kanter e sapladilar benim için nba finali orda oldu :))
 • 1
  imambayildi 1 yıl önce
  geri döndük ulan


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...