knight online nedir? nasıldır? - yabancı kaynak türkçe çeviri

  1
  hellomyfriend 9.1.2017 14:04
  knight online, mgame corporation tarafından geliştirilen bir mmorpg'dir.

  orijinal oyun, mgame tarafından kore'de barındırılıyor ve oyuncuların kayıt için kore sakini kayıt numaralarını girmesini gerektiriyor. knight online world (genellikle "usko" olarak anılır) abd'de, knight online europe (genellikle "euko" olarak anılır) knight online xross (genellikle "jpko" olarak anılır) japonya'da barındırılıyor. ). bu sürümlerin tümü herhangi bir yerden kayıt kabul eder.

  knight online resmen oynamak için serbesttir (asal saat zarfında sunucuların çoğuna bağlanmakla birlikte, ücretli prim gereklidir), ancak bunun için ödenmesi gereken bazı özellikler vardır. ayrıca, premium paketler gibi satın alabileceğiniz çeşitli öğeleri içeren bir oyun-içi powerup shop veya mağazası bulunmaktadır. ücretli hizmetler arasında, çok sayıda fayda sağlayan sınırlı süreli bir abonelik olan özel ürünler ve premium'lar bulunmaktadır.

  oyun
  oyuncu sanal bir karakteri kontrol eder. ilk kez bir sunucuya bağlandıktan sonra, oyuncular el morad veya karus'u seçerek taraf tutmalı. iki ülke eşdeğer fakat farklı bir görünüme sahipler. ulusa karar verildikten sonra, ulusları değiştirmek zor ve pahalı bir süreçtir. bir karakter yaratmak için, oyuncunun barbar, erkek / dişi el moradian ve karus'ta yaşayan dört tuarek ırkından bir yarış seçmesi gerekir (ulusa bağlı olarak). bundan sonra, karakter için birkaç görünüm seçeneği ile birlikte bir sınıf seçilmelidir. nihayet karakter isimlendirilir ve ilk 10 stat puan verilir.

  oyunda ilerlemek için, oyuncu, karakter istatistiklerini artıran seviyeler ve öğeler kazanmak için deneyim puanları toplamalıdır. oyun dünyasında yaşayan canavarlara melee saldırıları veya becerileri kullanarak saldırılabilir. bir canavar öldürüldüğünde, öldürme oyuncusu deneyim puanları kazanır ve canavar, gülümseme kutusunun arkasında nah'ları (oyun içi para birimi) ve diğer nesneleri içerebilir. açılır kutuya yalnızca canavarın en çok zarar verdiği oyuncunun veya tarafın erişebilir. bununla birlikte, öldürme hırsızlığı durumunda, deneyim hasar miktarına göre bölünür.

  çoğu öğe oyuncular arasında işlem görebilir. oyunun tüccar özelliği, oyuncunun noahs için öğeler satması veya satın alması için bir kiosk kurmasına izin verir. bir oyuncunun yeterli noah'ları ya da aranan öğesi varsa, kioska girebilir ve takas gerçekleştirebilir. işlem otomatik olarak yapılır; bu nedenle öğe satıldığında veya satıldığında tüccar bilgisayarda olması gerekmez. takas, ticaret seçeneğini kullanarak da müsaade edilir. bu, iki oyuncunun birbirleri arasında birden fazla öğe ve / veya noah değiştirmesini sağlar. bir oyuncunun 2.1 milyar noah'dan fazla dayanamaması nedeniyle, oyuncular sık ​​sık çok kıymetli eşyalar için çeşitli eşyalar alışverişinde bulunurlar. her sunucunun en değerli öğeleri için belirli ekonomiler ve denge noktası vardır.

  her karakter oyunun iki ulusundan birine aittir: el morad (insanlar) veya karus (orklar, oysa onlara "tuareks" derler). knight online, her iki ülke için de dört karakter sınıfına sahiptir: warrior, rogue, mage ve priest. her sınıfın temel beceri seti, üç ana beceri seti (1. iş değişiminden sonra) ve bir master beceri seti (2. iş değişiminden sonra) vardır.

  çoğu mmorpg'de olduğu gibi knight online, oyuncuların gruplaşmalarını ve tamamlanmasını sağlar. knight online'daki partiler iki ila sekiz oyuncu arasında değişiyor. aynı partide olmak için karakterler parti liderinin belli bir seviyesinde olmalıdır. (bununla birlikte, bir klan üyesi düzey farkına bakılmaksızın herhangi bir klan üyesini davet edebilir.) parti üyeleri, düzeylerine göre deneyim kazansın. knight online partileri cesaretlendiriyor, çünkü partiler toplu olarak canavar öldürme görevlerini tamamlayabiliyorlar.

  oyun her sürümde birkaç sunucuda barındırılıyor. sunucular dünyalara gruplandırılmıştır. dünyaya aktarılan hiçbir karakter veya öğe olmayabilir, ancak bir dünyada oluşturulan bir karakter, dünyanın tüm sunucularında kullanılabilir. bir oyuncu, aynı hesapta dünyada en fazla 4 karakter oluşturabilir. bu karakterlerin öğeleri ve noahları depolamak için kullanılabilecek ortak bir "banka" var.

  knight online, oyuncuların çeşitli bölgelerde birbirlerine karşı savaşmalarına izin verir. bazıları herhangi bir ödül veya risk sunmazken, diğerlerinde oyuncular düşmanlarını öldürdüğü için ulusal puanlar ve lider puanlar'ı (ladder puanları olarak da bilinir) kazanırlar, ancak mağlub oyuncu bu puanların bir kısmını kaybeder.

  yabancı kaynaklar:
  europe official web site : www.knightonlinepvp.eu
  jump up ^ discontinued. ınitial operation: 2002 october ~ 2005
  jump up ^ http://www.nttgame.com