-8
puiv'de yobaz ve gereksiz yazar sayısının çok fazla olması

başlığı görünce belki bazılarınız yazar sayısı fazla değil ki, yobaz yazar sayısı fazla olsun diyebilir, ama ekşi, uludağ gibi sözlüklerin birçoğunda hesabı olan ve belki burası da patlar diyerek burada da bir hesap açmış olan benim diğer ortamlara oranla burada bağnaz (kötü derecede) yazar sayısının çok fazla olduğunu söylemem gerekir. mesele asla ve asla bir dine inanıp inanmama meselesi değildir. elbette ki her insan kendi inancını yaşayabilir, ama tartışma kültürü ve özeleştiriden yoksun insanlar bu inançlarının asla sorgulanamayacağını düşündüklerinden kendilerince kutsal saydıkları şeylere karşı amansız bir savunma duygusu içinde hareket edip, inançlarına yönelen her türlü eleştiriye saldırgan bir şekilde karşılık verirler ve böylece inandıkları şeyi memnun ettiklerini düşünüp kendilerini tatmin ederler.(mesela benim dine karşı yazmış olduğum şeylerden dolayı hiç alakası olmamasına rağmen açmış olduğun nirvana müzik grubu ile ilgili başlıkların dahi eksilenmesi, bunu yapan kişilerin bilinç altlarında, böyle yaparlarsa taptıkları, inandıkları şeyleri memnun edecekleri düşüncesi yatar)

1400 yıl önce arap çöllerinde yazılmış bir kitaba hiç okumamanıza rağmen toz kondurmayabilirsiniz, bu eleştiriler sizin zorunuza gitmiş olabilir.gitsin, bundan sonra ben kişisel olarak puiv isimli bu sözlükte dinsel düşünceye karşı sürekli yazılama yapacağım, orada tartışmayı beklerim sizlerle..
 • 0
  racooss 1 yıl önce
  de siktir lo
 • 0
  yazici 1 yıl önce
  Hmmm gsgsvsgsggdg
 • 0
  muhalifemuhalif 1 yıl önce
  insanların ön yargılı tutumuna,onlar gibi bağnaz ve ön yargılı yaklaşmışssın.
 • 2
  farfara 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  yeni üyelik açtım uzun süredir sözlükleri takip eden birisi olarak ekşi-sözlük kitlesinin de bu formatta olduğu söylenebilir bir sakıncası yoktur . nüfusun bir özelliğidir . senin buraya bu başlığı açıp insanlara yobaz diye hitap etmen de bir tür yobazlıktır aslında . yahu zaten site açmış kapılarını sonuna kadar her telden insan olacak normal , hem niye hor görüyorsun direk ne güzel işte her tipten insanla konuşuyorsun tanıyorsun o sana küfür ediyorsa sen de ona gül at , sonra o sana gül atar sen ona küfür edersin . bu ülke başka türlü nasıl mutlu olacak birbirimizi tanımaktan geçiyor her şey

  edit : imla
  2
  noauthorityforoldmen 1 yıl önce
  hah işte özgürlükçü ortam budur. güzel anlatmışın bize söz düşmez daha fazla


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...