14

dolar diyoruz, konu vatana millete en başta allah'a geliyo

yemin ediyorum öyle bir kesim var ki tam kanser kitle. onlardan çok nefret ediyorum. çünkü konu üzerinde odaklanmayıp, daha makul çözümler bulamayıp, lafı oraya buraya çekiyorlar.

dolar diyorum adama, bak dolar uçuyor. adam, dolar düşer ama vatan düşmez diyo. ya kardeşim şimdi dolarla vatanın ne gibi bir ilişkisi var ya? ya dolar diyorum allah bizi kurtarır diyo ne kadar sığ kafalı insanlar var ya.

hakaret etmek istemiyorum ama buna teşvik edici hareketler görüyorum. geçmişten bahsediliyor hep. hay tükürücem şimdi senin gelmişine geçmişine. olmuş bitmiş allah bu iyilikleri yapanlara hakkını versin lafım yok yemin ederim yok. fakat anlamıyorlar ki yeni nesil gençlik daha iyisini istiyor.

ulan rte nin hareketleri zaten tam semt abiliği. bu kadar itici bir konuşma görmedim. bize allah yeter diyo. elhamdülillah en başta yardımcımız hep allah'tır. allah'tan ümit kesilmez. ama dolar sorununu açınca buna yönelik geliştirici çözümler üretmek ve bunları sunmak yerine bize allah yeter demek, ben yan gelip yatıyorum uçuruma doğru gidiyoruz allah yardımcımız olsun demek gibi birşey ya.

şey ya birde yallah avrupaya kesimcileri çıkmış. yaprağıma bak sen mi ödüyorsun sadece bu ülkenin bedelini. sen mi yaşıyorsun sadece bu topraklarda. sen defol -_-
 • 0
  ananyamus 8 ay önce
  suyu 5 liraya alsında yarın bir gün görürüm onun vatan millet sevgisini. boş verin tartışıpta kendinizi yıpratmayın.
  0
  shewolf 8 ay önce
  şimdi ben bu insanların nesini sevicem? yada genelleme yapmayayım çomarları diyeyim
  -1
  ananyamus 8 ay önce
  yo genelleme yap acıma. onlar nefret kusarken gayet genelliyodu
  0
  shewolf 8 ay önce
  dimi öyleler
  -1
  ananyamus 8 ay önce
  öyleler
 • 0
  filozofunsakali 8 ay önce
  youtube'de bir tane adam var dolar artıyor çözümü nedir diyenlere "provakasyon yapıp, ülke bölüyorlar. 15 temmuzdaki gibi onlara karşı koyacağız." diyor aq. tam bir mal. sürekli gaz veriyor millete. salaklar da inanıyor. kriz geldiğinde ve önlem almaları için iktidara baskı yapmadıkları için, toplumu ayrıştırdıkları ve çıkarları için milleti dolandırdıkları için güzel bir meydan dayağı çekeceğim bizzat kendilerine.
 • 3
  reelsamurai 8 ay önce
  kardeşim puivin ülke hakkındaki en güzel 2. yorumunu yaptın tebrikler
  0
  shewolf 8 ay önce
  eyv .d
  1
  reelsamurai 8 ay önce ~ 8 ay önce
  ama birincisi bu (pi: ülkenin şu anki halini anlatacak en güzel cümle) kfkfldxkdkdkd
  0
  shewolf 8 ay önce
  gerçekten çok iyi :d sjsjs
 • 0
  mkll 8 ay önce
  hainlik yapma şimd bak
  0
  shewolf 8 ay önce
  ararun mu 155i
 • 0
  velet 8 ay önce
  turkıye comarlar ulkesı ınsanlarmızı da sevmem
 • 0
  tofita 8 ay önce
  dolar islam'ın şartını geçti
3 saat önce 3 saat önce 3 saat önce 6 saat önce