göt korkusunun tam anlamı budur.

  12
  systemfailed 4.3.2018 22:28
  ya siz nasıl bir karaktersizsiniz birilerine güvenip atatürke hakaret ediyorsunuz sonra zoru görünce hemen özür dileyip yanlış anlaşıldım dıyorsunuz ..

  insanlar bu kadar şeref yoksunu bu kadar kaypak nasıl olabilir işte budur özeti zaten bu akit tv denen kalanı neden hala kapatmadılar anlamıyorum.

  “atatürk'e hakaret eden ahmet anapalı, özür diledi”

  akit tv'de yayınlanan 'saklanan tarih' programında ahmet anapalı, mustafa kemal atatürk için skandal ifadeler kullanmıştı yapmıştı. anapalı, gelen tepkiler üzerine bu sözleri için özür diledi.

  akit tv'de yayınlanan ahmet anapalı ve resul demir'in sunduğu 'saklanan tarih' programında mustafa kemal atatürk'ün askerlik dönemine ilişkin skandal ifadelere yer verilmişti.

  programda ahmet anapalı, atatürk için "harekat ordusunda zurnanın son deliğiydi, gel gel git git yapan, bana su getir, sırtımı kaşı, bacağıma makyaj yap, masaj yap emirlerini uygulayan emir subayıydı" demişti.

  anapalı bu sözlerin sosyal medyada yayılmasının ardından kanal dhabere konuştu ve söylediği sözler yüzünden özür diledi. anapalı, "yanlış anlattıysam, atatürk'ü sevenlerden özür diliyorum. atatürk'e saygısızlık yapmam allah buna müsaade etmiyor" diye konuştu.
 • 2
  sakincalipiyade 4.3.2018 23:02
  aslında milleti deniyor bu şerefsizler bu hakaretler birer aşama bu hayasızlar bir yerden planlı olarak yönetilip medyaya servis ediliyorlar.
 • 1
  ademak 4.3.2018 23:25
  ha şöyle sus ve yalamaya devam et. cokcoçu kamil seni, kim uzatırsa onunkini yalarsın sen.
 • 0
  brewer 5.3.2018 03:37
  atatürk'e yapılan hakaretlere karşı insanların tepkisizleşeceği günü bekliyorlar. bir yandan da hassasiyet potansiyelini ölçüyorlar. tepkilerin azalarak biteceğini düşünüyorlar. aksi gibi tepkiler her defasında daha da artıyor. çok beklersiniz...