sevdiğim gözümün önünde eriyor

  25
  hellrosamoon 24.2.2018 23:02
  bir kız arkadaşım var, her şeyimden çok seviyorum, öl dese bir saniye beklemem, mutluluğu için yaşıyorum diyebilirim. geçenlerde yanımda baya bir kötü oldu, zorladım yaptım ettim söylettim. beyninde tümör varmış. yıllardır bununla yaşıyormuş fakat kötüye ilerliyor durumu. ya sevdiğim insan gözlerimin önünde eriyor. bir halt yapamıyorum. onu kaybetmek istemiyorum. sırf o mutlu olsun diye tek kötü kelime etmiyorum. geceleri ağrısı olur uyanır beni bulamaz diye uyumuyorum, okulda uyuyorum. bazen içiyor, o zamanlar kızıyorum, ama çok değil. hemen değiştiriyorum konuyu. bir kızım ve karşımda ki de bir kız. kimse onu gerçekten sevdiğime inanmıyor. ama ben ona deliler gibi aşığım. aşk cinsiyet değil. onu kaybetmekten deliler gibi korkuyorum. en fazla 1 yıl dediler. geçen her saniyenin kıymetini biliyorum. çünkü biliyorum, ilerde o tek saniyeyi mumla arayacağım. ağlayamıyorum, o üzülmesin diye. ben üzülünce o da üzülüyor. bu yüzden sürekli gülüyorum. içim kan ağlasa da nefes alamayacak gibi olsam da ona yansıtmıyorum. ve etrafımdakiler bunun aşk değil başka bir şey olduğunu söylüyorlar. ben onun toprağına bile razıyım, o olsun yeter dokunmasam öpmesem de olur. çok korkuyorum. ne yapmam gerek bilmiyorum. tutunacak tek dalım o iken kaybetmek kelimesini duymak istemiyorum. başınız şiştiyse kusura bakmayın.
 • 0
  cambam 24.2.2018 23:07
  ona aşık olduğundan haberi var mı? yoksa eğer söyleme bence aşkını içinde yaşa en azından son günlerinde yanında olabil. sonuçta o lezbiyen olmayabilir.
  0
  hellrosamoon 24.2.2018 23:08 ~ 23:09
  o da lezbiyen ve sevgiliyiz. ilişkimiz gayet güzel ilerliyor. fakat korku dolu.
  0
  cambam 24.2.2018 23:10
  anladım, buna sevindim. en azından son zamanlarını zaten yaptığın gibi onu mutlu ederek geçirebilirsin. kader işte, kaderiniz buymuş. ölüme çare olsa keşke de sevdiklerimizle olsak hep.

  fakat tümörün alınamıyor olmasına şaşırdım, tıp çok ilerledi bu yaşta nasıl bir tümör ki o öyle direk 1 senede öldürüyor ve çaresi yok.
  0
  hellrosamoon 24.2.2018 23:13
  yıllardır bununla uğraşıyor. ve kötüye ilerliyor ameliyat fazla riskli. hatta imkansız gibi. umut var aslında muyluluk ve stresten uzak durmak. ama olmuyor. ben mutlu etsem de çevresi mahfediyor her şeyi. onlara da müdahale ediyorum fakat elimden pek bir şey gelmiyor. bu yüzden kendimi çok suçluyorum.
 • 0
  hedap 24.2.2018 23:55
  dostum bak her şeyimden çok seviyorum deme öncelikle.
  çünkü kimse kimsenin her şeyi olamaz.
  belki sen duygusuz ruhsuz birisin diyeceksin ama öyle.
  yaşayacagin acinin veya çekeceğin sıkıntın bir üst limiti yok.
  daha kötüsü yok dedikçe öncekini arar oluyorsun.
  ben en son dedemi kaybettiğim de ağladım.
  ama sadece öldüğü için değil, kendimde bir sorumluluk hissediyordum. (tabi ki ben öldürmedim)
  onun o halini gördükçe her gece her namazdan sonra dua ederdim, allah'ım dedem e sağlık sıhhat ver eğer durumu daha da kötü olacaksa bir an önce canını al daha fazla acı çekmesin diye.
  evet dedem bir an önce ölsün diye dua ettim günlerce.
  çünkü o halini gördükçe isyan ediyordum, hastalığının çözümü yok, günden güne eriyor bitiyor, tedavisi yok.
  ve bir akşam namazı sonrası ayni duayi cami de edip eve gittiğimde kapıda ki kalabalığı görünce beynimden vurulmusa döndüm.
  kendi kendime saydırmaya başladım, kendime attım hep suçu ağır bir pişmanlık yaşadım.
  tabiki takdiri ilahi bizim duamiz ne derece etkiler onu bilemeyiz.
  mezarı başında görenler açımistir belki halime.
  o günden sonra tekrar kendime gelmeye başladım çünkü acı çeken insan için bence en iyisi ölüm.
  sırf senin yanında olacak seninle yaşayacak diye tedavisi mümkün olmayan insanlar yaşamak gibi bir acıya maruz kalmak zorunda değil.
  o kendisi ölümü kabulleniyor ama sizin kabullenemeyisiniz kahrediyor onu.
  ve emin ol o senin yaşadığın çektiğin acının farkında.
  ve o da sana belli etmiyor anladığını.
  üzülmeyi bırakıp ölümün bir gerçek olduğunu kabullenmek zorunda insan.
  elinde sonunda seninde başına gelecek.
  ama kimse olmadan da yaşayamam demeyeceksin.
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 08:47
  ölümden korkuyor. bunu o da istemiyor. her dakika seni bırakmak istemiyorum diyor. ya bir şey olursa diyor. ben de sürekli bir şey olmayacak her şey düzelecek diyorum bana güveniyor, bu yüzden pes etmiyor. ölümün gerçek olduğunu ikimiz de biliyoruz fakat zor be kardeşim.
 • 1
  horseman 25.2.2018 00:08
  allam ne çok acı var. bazı şeylerin önüne geçemeyiz ölüm de yasam da insan için. puvo sen daha nabacaksin yani nababilirsin bi insan bi insan için daha nababilir. arkadaşının düşüncesi ne ölçüde o da senle aynı duygular içinde mi
  0
  hedap 25.2.2018 00:28
  puvo sen daha nabacaksin yani nababilirsin bi insan bi insan için daha nababilir.
  bu nedir ya:))
  adamın başlığında gülüyorum allah affetsin
  1
  horseman 25.2.2018 00:36
  haha böyle çok muazzam beyin yakan cümlelerim var bende anlam veremiyorum nasıl oluyor böyle
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 08:44
  evet aynı düşüncede arkadaşım değil sevgilim.
  0
  horseman 25.2.2018 12:17
  vay be saygı duyulasi bir ask siz birbirinizde kaybolmuşsunuz "gördüğünü herkes sever! sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. eğer gerçek aşk istiyorsan tene değil kalbe dokunacaksın"
  ailenizin durumu nasıl puvo onlar destek olmuyor mu size. bu durumdan haberdarlar mi
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 12:56
  onun ailesi sevgili olduğumuzu biliyor fakat bizimkiler karşı oldukları için arkadaş sanıyorlar
  0
  horseman 25.2.2018 13:02
  yok puvo hastalık açısından. bi insan evladının göz göre erimesini bekler mi? senin gördüklerini onlar da görüyorlardır herhalde bu durumu düzeltmek için nabiyorlar? aynısı senin için de geçerli intihara teşebbüse kadar ailen durumundan endişelenmedi mi?
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 13:05
  benim ailem umursamaz. onun ailesi uğraşıyor da pek çözüm yok. intihara teşebbüsümden sonra hastaneye annem geldi sadece o da mecburiyetten. sevilmeyen biriyim. sevildiğimi ilk onunla hissettim.
  0
  horseman 25.2.2018 13:44
  ne anne babalar var. dua edin bol bol. sevgilin de sendeki bu azmi görüp niye biraz olsun kendisini önemsemez onu da anlamıyorum.
  ölüm de yaşam da acı da mutlulukta her şey insan için. inşallah birlikte bu engelleri aşıp daha iyi bir hayat sürersiniz.
  ama hayatta bazı mutlak gerçekler de var bazı şeylerin önüne geçemezsin. acılar bizi dinç tutar güçlendirir olgunlaştırır pişirir esamesini doğru okuyabilirsek.
  böyle öğüt verir gibi oluyor öğüt vermek haddime de değil puvo olmaz dediğin ne varsa olur sen görebileceğin en karanlık yerden çıkmayı başarıp hayata tutunabildiysen bunu acılarını yoldaşın olarak yanina alip defalarca kez daha yapabilirsin bence. sadece biraz aklınla düşünüp kalbinle hareket et. direk kalbinle hareket edersen aklınla sağlıklı düşünemezsin umarim her sey gönlünüzce olur :)
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 22:35
  kendini önemsiyor da bazen salıyor yoruluyıor. ben ne kadar çabalıyorsam o damo kadar çabalıyor. uyumlu ve mutluyuz umarım böyke devame eder.
  0
  horseman 25.2.2018 22:48
  ne guzel umarım devam eder :)
 • 2
  magic 25.2.2018 00:16
  inanmadım doğruysa geçmiş olsun
  0
  bizanskurdu 25.2.2018 00:17
  gay olsa inanırdım ama lez için bir 10 yılı daha var bu ülkenin
  1
  magic 25.2.2018 00:28
  vardır mutlaka ama troll bu kesin.
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 08:43
  dediğim gibi kimseyi inandırmak için uğraşmayacağım. ben öylesine paylaşmak için yazdım. bir nevi yardım da almaktı amacım. oradan nasıl görünüyor bilmem ama buradan fazla can yakıcı.
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 08:39
  inandırma gibi bir amacım yok ben sadece paylaşmak istedim.
 • 0
  sabah 25.2.2018 01:22
  bence insanın üzülmesi için veya başkası için kendini feda etmeye çalışması bence normal çünkü bendede oluyor ben o zamanlar herzaman şu duayı ederim allahım onun sıkıntılarını dertlerini bana ver o çok kırılgan kaldıramz allahım lütfen sıkıntısını bana ver sanki böyle yapınca onun derdini alıyorum belki ben yoruluyorum ama yinede onun iyi oldugunu bilmek bütün sıkıntılara bedel
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 08:41
  kesinlikle öyle. o kadar uğraşıyorum yoruluyorum, karşıma geçip bir kere gülüyor tüm ne yorgunluk kalıyor ne dert tasa.
 • 1
  coretexiphan 25.2.2018 11:28
  bunlar belki sana biraz acımasızca ve sert gelebilir, benzerini yaşadığım ve çok yıprandığım için artık hissizleştim umarım kusura bakmazsın. sevdiğim çocuğun sevdiği kız hastaydı, ölmüştü. senden ricam kapatma kendini ya o ya hiç deme, bunu senden nasıl isterim nasıl yaparsın bilmem ama güçlü olmak zorundasın, sonra olan bize oluyor deriin bi kuyunun dibindeydi onu bulduğumda, 3 yıldır çıkartmaya çalışıyorum, sanırım şuan ben o derin kuyunun daha da aşağısındayım ona ulaşmaya çalışırken kendimi daha dipte buldum, ölü biri için yaşayan birini öldürmeyi tercih etti.. bu acı hepsinden fazla çünkü ben o kıza üzüldüm, sevdiğim çocuğa içim yandı, kendimi görmüyorum bile..
  0
  hellrosamoon 25.2.2018 11:34
  ben tam pes ettim dedikten sonra çıktı karşıma o. intihara teşebbüs ettim, hastaneden çıktım ve onunla tanıştım. şans mı bilmrm ama o da bir kaç gün öbce intiharı denemiş. ikimizin birbirimizden başka kimsemiz yok. bu yüzden kaybetmekten korkuyorum. ondan başka kimsem yok.
 • 0
  lunapecnar 25.2.2018 22:43
  gözlerim doldu. mutluluk hormonunun kanser hücresini yendiği an adında bir video var. buna inanıyorum. moral ve zaman dünyadaki en önemli ilaçlardır. pes etme. asla kötü düşünme. onun yanında ol ama kendini es geçerek değil. birlikte mutlu olun güzel anılar paylaşın. sen mutlu olursan oda mutlu olur ve iyileşir. mutlu olun.
  0
  hellrosamoon 26.2.2018 17:35
  mutlu etmek için uğraşıyorum ve mutluyuz beraber. sadece korkuyorum.
 • 0
  hellomyfriend 26.2.2018 00:23
  millet ne hayatlar yasiyor bee
 • 0
  argent 26.2.2018 22:43
  çok temiz bir sevgi imiş. imrendim. normalde üşenirim ama sana yardımcı olmak istiyorum şöyle diyeceğim:
  ömrümüz bin yıl da olsa o süre bize kısa gelecektir.
  0-10 yaş arası ömrümüzde hatırladığımızın %30 i
  5-20 yaş arası hatırladıklarımızın %40 unu
  20-30 yaş arası %20,25 ini kapsar
  geri kalanlar da %5 %10 ile kapanır gider. yıl değil dönemsellik ile alakalı. ve siz de bu bir yılı en iyi şekilde geçirin derim. bin yaşında olan birisi de şunu diyebilir ne çabuk geçti ömür...
  0
  hellrosamoon 27.2.2018 18:03
  tavsiyen için teşekkür ederim. her daim onunlayım mükemmel anılar biriktiriyoruz. ve benimleyken mutluluğuna şahit oluyorum. gözlerinin içi parlıyor. onu cidden çok seviyorum