3

ölüyorum

sevgili yazarlar uzun süredir depresif haldeyim aslında buna depresyon da denilemez ama neyse çok çevrem va ama ben bu çevre içinde yapayalnızım kimsenin beni anlamadığını düşünüyorum kimseye derdini içindekileri anlatamamak nasıl bir duygu bilirmisiniz bence bilmeyin çok kötü ağlamak istiyorum ağlayamıyorum ruhum acı çekiyor geçmişte yaptığım hatalar yüzünden vicdan azabındanda geberiyorum napacağım bilmiyorum hayatımın baharında yaşlandığımı hissediyorum yardım edin lütfen..
 • 1
  dusunenfasulye 5 ay önce
  bence kendini topla çünkü geçmiş geride kaldı. her insan hata yapar. ve ilerde o hatalarına ve yaşadıklarına güleceksin.
  ben buna mı takılmışım bu kadar diyeceksin.
  seni anlamadığını düşündüklerinle irtibatı ya kes ya da onlarla sadece vakit geçirip kendini mutlu etmek için konuş. derdini anlatma..dertlerini unutturaak elbet birileri karşına çıkacaktır..
  1
  slentcop67 5 ay önce
  teşekküt ederim :)
  0
  dusunenfasulye 5 ay önce
  rica ederim..
  genelde her genç insan bu durumdan geçiyor. ben de yaşadım.. ama geçici..önemli olan onu atlatabilmek.
  bunu yapmak için de eve değil dışarıya sal kendini.
  şöyle güzel bir manzarası olan bir yere git, al kitabını defterini kalemini, çay kahve sigara artık ne seviyorsan oku not al.. çevrendeki insanlara bak hep bir koşturmaca içindeler ve sen henüz o koşturmacalarda değilsin. gülümse onların haline.
  senden daha acınası durumdalar fakat bazılarında hala bir gülümseme mevcut
  0
  slentcop67 5 ay önce
  tam beni anlattın dediğin her şeyi yapıuorum çayımı alıyorum sigaramı alıyorum bir de şiirlerimi alıyorum yaşafığım şehirde dağa çıkıyorum izliyorum denizi kısa süreliğine huzur buluyorum. ve sonra yine aynı terane
 • 1
  nesquik 5 ay önce
  insan çevredeki insanların değil önem verdiği kişinin ilgisine muhtaçtır
  0
  slentcop67 5 ay önce
  çok doğru düşündümde harika bir söz tam da dediğin gibi oluyor aslında