50 yıl sonra internetin durumu

  5
  ademak 9.5.2020 17:59
  biz internetin ilk kullanıcılarıyız, o yüzden bazı şeyler çok yeni. bundan 50-100 yıl sonra interneti kullanacaklar için her şey çok daha garip olacak.

  örneğin internette yazılan, çizilen, çekilen şeylerin birçoğu ölü insanlar tarafından çekilmiş olacak. youtube videolarındaki insanların neredeyse tamamı ölmüş olacak.

  tabi internette bir devrime uğrayabilir ve bugünkü halinden çok daha farklı olabilir.
 • 0
  666o999 9.5.2020 19:57
  muhtemelen tam dalış gelecek. adeta rüya gibi...sanal bir internet pazarı olacak. o pazardaki sanal yerler uçuk rakamlara satılacak... beğendiğiniz elbiseyi bile üzerinizde deneyebileceksiniz... alışveriş yapacaksınız... sosyalleşeceksiniz... oyun oynamaya gideceksiniz... ( uçarak kaçarak) oyunların ne boyutta olacağını bir de siz düşünün ya da ne sunacağını... içeriğini vs... ölenler öldüğü ile kalacak bu pazardaki yerlerin daima yeni sahiplere ihtiyacı olacak... tam dalışta gerçek kimliğinizle belli ortamlarda zorunlu takılacaksınız örneğin sanal bir banka ...anonimlik ya da nick i ortak haritalarda kullanarak oyun vb durumlarda aktifleştirebileceğiz... internet diye bir şey olmayacak aslında daha çok sanal paralel bir alem olacak... biraz rüya biraz ürkütücü... daha çok yazasım var ama başlangıç için bu yazı yeterli...
 • 0
  hedap 9.5.2020 21:39
  facebook=ölülerin günlüğü