10

şeref can ayata kimdir?

ekrem imamoğlu, şeref can ayata'yı ibb bilgi işlem daire başkanı olarak atadı. şeref can ataya, silivri belediyesi’nin şirketi silivri kent hizmetleri ticaret ve anonim şirket (silkent) yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevinde bulundu. ayata silivri siyasetinden gelen bir brokrat.
kendisi chp gençlik örgütünden yetişmiştir. internet üzerinde hiç bir yerde cv 'sine ulaşamadım. bir an önce cv'sinin paylaşılmasını bekliyoruz. bilişim dünyasına uzak birisi ise bu liyakat dışı bir atama olmuştur.

 • 1
  ofsaytsizburak 5 ay önce
  ses çıkarılması gerekiyor. birini desteklemek demek eleştirmemek,yanlışını yüzüne vurmamak demek değildir.
  ha şöyle bir şey de var. bu konu hakkında konuşacak son kişi trollerdir. ulan yönettikleri zaman boyunca liyakatlı bir insan bile yok be.
  1
  kun 5 ay önce ~ 5 ay önce
  reis ben sana bir sey soyliyim mi az once guzel bi yorum yazmistim da icerigi silmisler kismet olmadi. demokrasi zihniyeti falan demissin de olay o degil illa biri sikecekse bu ülkeyi, bizim ideolojimize sahip biri siksin istiyoruz. yoksa liyakatmış, adeletmiş, insan haklarıymış vs vs kimsenin sikinde degil bu akpliler icin de böyle bak ben liyakata inanmıyorum zaten boyle bi dünya yok bi 100 sene de bu memlekete liyakat ile atama olmaz o beni sikti ben onu sikiceme döndü bu iş kimse siyasete hayir icin atılmayor oralarda boşuna koşturmuyor illa ki chp kadrolari yerleşecek belediyeye normal baska paeti kazansa o yerlestirecek ama yerlesen adamlar adam degil kadikoy belediye baskanina bi baksana allah icin ya bu adamin orda ne isi var azili kurtcu newroz piroz be bilmemne diye sacmaliyo demirci kawaya selam yolluyor esref can ayata vasiflidir vasifsizdir beni bağlamaz bu ibne yerine yine vasifsiz ama turk bi adam atansin ses cikartirsam picim ama bu adam cananin kadrosundan benim midem kaldirmiyor koca chp kimlerin eline kaldi ben k.kden beri oy atmıyorum biraz karistir chpnin ici alevi kürt doldu son 10 senede benim isyanim buna
  0
  bizanskurdu 5 ay önce
  ulan siyasi yorum mu okuyorum porno mu izliyorum belli değil. ortalık ibneden sikten götten yaraktan geçilmiyor :d
  0
  kun 5 ay önce
  ondan hosuna gidiyo senin
 • 1
  caesar 5 ay önce
  önemli bir atama dediğin gibi
 • kimdir

  -bu bölüm ünlü kişiler/gruplarla ilgili bilgi paylaşılması amacıyla açılan bir bölümdür.

  21 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  huseyinargun

 • bu bölüm #kültür-sanat bölümünün alt bölümüdür.

 • +paylaşımların "... kimdir?" şeklinde yapılması görsellik açısından iyi olacaktır.


  +doğruluğu kesin olmayan bilgiler paylaşmak yasaktır.

  +araştırma sonucunun düzenlenip,ilgi çekici hale getirilmesi rica olunur.

  +asıl amacın bilgi vermek olduğu unutulmamalıdır.