1
2000 li bi bok anlamaması
İkinci üni ve ifak bir ara nedeni ile yaşından daha küçük veledler ile aynı sınıf dayım kafayı yedim yiyecem geçen sınıfta(üni hazırlık) müzik dinliyorum (Aşık Veysel) veledin tekinin(98 li) kapatıp o diyip sövmesi akabinde benden dayak yemesi.

Var mı bu nesil ile sıkıntı çeken?
 • 1
  kutukola 1 yıl önce
  Bende hazırlık sınıfı, alttan dersler gibi ekstradan durumlar nedeniyle 97 doğumlularla derse giriyorum zaman zaman.Aynı zamanda 96 lılarlada giriyorum.Çevremde nerdeyse her yaştan insan var, 93-94-95.Yani şöyle söyleyebilirim ki, 94 doğumlu birisi 93'lüden daha olgun olabiliyor.Yada tam tersi. Benim derse girdiğim sınıfta 97 liler, diğer sınıfta ki 96 lılardan daha muhabbeti sağlam insanlar. Bu tip durumları belirleyen şey yaştan çok insanın gelişimini tamamladığı çevre ve yer daha etken oluyor.O yüzden bu yaşadıklarını yaşa bağlama, muhattap olma derim :)
 • 0
  geeksperm 1 yıl önce
  Hocam 97 den sonrası dışkımsı bi tad bırakmıyor değil muhabbette . Fakat özellikel milenyum sonrasıyla bırak muhabbeti iletişim kurulamıyor. Erkekse böyle kanka mı belliyor artık napıyorsa bi labalilik bi yakınlık. Dişiyse her hareketini eleştirmeler, alttan yavşayıp üstten tripler. Ne biliyim garip nesil. İyiside vardır tabi bişey diyemiyorum ama amk gördükleri her cool gelen şeyi yapmaya çalışmaları gına getirmiyor desem yalan olur aq


 • sığınak

  Hocam bu bölüm first gen onlydir. Lütfen 2000liler sözlüğü basınca sığınınız.

  2 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  geeksperm

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...