kadınların her şeyi erkeklerden beklemesi

  8
  siyaasiyabend 3.2.2017 19:58
  beyler bir şey dikkatimi çekti, cidden her şeyi bizden bekliyorlar. çok seversin terk ederler, biraz ağır olursun çok soğuksun derler, kıskanırsın ''bono cok sokoyorson'' derler, kıskanmazsın '' sen beni sevmiyor musun?'' derler.

  her durumda bir şey beklerler sürekli ilgi bekleyip, ilgiyi gördüklerinde zannederler ki avuçlarının içindesin. kendisi aksaklıklarını ve kendisi eksikliklerini kabul etmez. bu huylarını değiştirmezler ardından da beni böyle kabul et derler. ama senin en ufak bir probleminde ve eksikliğinde kalkıp bin türlü trip atabilirler.

  morali bozuktur belli sana trip atıyordur 2 gün sorarsın neyin var ? her seferinde yok bir şey diyip dururlar. ardından bir fırtına kopar sen hala anlayamadın mı neden moralim bozuk bu senin yüzünden diye. anlamadım aq anlamadım !! çünkü 2 gündür soruyorum söylemiyorsun.

  kısacası sürekli derler derler derler... lanet olsun bunlar nasıl bir ırk aq !!
 • 0
  circlepit 3.2.2017 20:00
  hay ağzın bal yesin be puvo, ne çektiriyorlar be :(
 • 1
  oxygen 3.2.2017 21:18
  çünkü onlar kadın. ve sürekli sürekli sürekli ilgi isterler. başka hiç bir şey önemli değildir. sadece ona ilgi göstermelisiniz. ve bunu önceden düşünmeliydiniz
  1
  ofsaytsizburak 3.2.2017 22:09
  eski sevgilimden yediğim tripleri şuan kedimden yiyorum
 • 1
  ofsaytsizburak 3.2.2017 22:17
  yemin ediyorum davranışları kedilerle aynı. sadece kendi istediği zaman sana sevdirir kendisini. sen onun yanına gelince ''üff gt bşmdan yhaa'' der gibi tırmık atar. maması bitince hemen yanıma koşar mama koy diye.

  kızlarda öyle anasını satayim istemedikleri zamanda yanlarına gitsen gram ilgi göstermezler,senin işin olduğu zamanlarda sana gelince ''benle hiç ilgilenmiyosun''der 2 hafta trip atar. konuşmaya çalışınca ''sen maça gitmeye devam et beni boşver bişeyim yok'' der.

  hiçbir zaman anlamayacaz şu kızları biz.
 • 0
  bobina 4.2.2017 01:14 ~ 01:26
  sende herşeyi ondan bekle fitlenin. demek istedim de işi realiteye vuralım: olgun bir kadın(3-4-5 yaş büyük)''hayat tecrübesi çok, görmüş geçirmiş, olmuş bu yahu diye adlandırılan. bence:sevginin ne olduğunu bilen doymuş kadındır.tartıştığında ilk mesajı o atar çocuksun sen der ılımlı bi tavırla neden benimle mutlu olmak yerine olay yapıyosun der en basit.. taksime gidersin ıslak hamburgeri sevdiğini iyi bilir yarısını yer yarısını sen ye sen çok seviyosun der, yeni bir kıyafet alırsın fazla yakışıklı olmuşsun bende ona göre birşey giyiyim der sosyal medyadan neden bu kadar kızı takip ediyosun demez birşeyi başarmaya çalışırken ya da uğraşırken yanında olur o işi kötü yapsanda sana inanıyorum ''gayretlisin'' başarırsın der, neden günaydın mesajı atmıyorsun diye sormaz ilk mesajı o atar, buraya 50milyon örnek yazarım lakin uzun kalır bu kadınlar sevginin ne olduğunu iyi bilir senin ona çırpındığını görür ve buna göre karşılık verir son sözüm budur.[[gibisinden ]''biriyle vakit geçirmeye aşık olmaya sevmeye başladığında, vay be yaşıyorum hissine kapılırsın herkese tavsiye ederim esen kalın.