9

salda gölü / burdur

göller yöresi içerisinde yer alan salda, yeşilova halk plajından çok az bir mesafe uzak olup, rahatlıkla her türlü yeme-içme ve benzeri ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yerdir. konaklama olarak hotel, pansiyonlardan yararlanabilirsiniz. daha uygun bir yer için önceden rezervasyon ile yeşilova halk plajında yer olan 'bungalov' evlerden yararlanabilirsiniz; tek bungalov 75 tl'dir ve içinde 3 kişi kalabilir. bir çift, bir tek kişilik yatak vardır. onun dışında yine yeşilova içerisinde yer alan 35 tl'lik çadırlardan da yararlanabilirsiniz. benim özellikle tavsiyem ise sırtınızda kendi çadırınız ile gitmeniz, daha güzel bir anı olacağına inanıyorum.

bataklığa benzer kum yapısı olan salda'da sık sık kile de rastlayacaksınız. rahatlıkla yüzebileceğiniz bir yer değildir. görsellik olarak ise beyaz kum yapısı; turkuazdan maviye, maviden laciverte dönenen su rengi ile de size ayrı bir zevk verecektir.

ve daha 5 gün öncesinde gitmeme rağmen havada gram nem olmadığını belirtmek isterim. orada terlemek yok! en güzel yanı benim için bu, bir antalyalı olarak tabii.

özellikle tavsiye edebileceğim bir yerdir, vaktiniz varsa gidin görün.

pişman olmayacaksınız.

saldivler buna değecektir.
 • 0
  papaya 7 ay önce
  geçen sene gitmiştim. gerçekten muhteşem bir yer, burdura çok fazla
 • gezilecek yerler

  Gezip, gördüğünüz güzel yerleri bizlere de yaşatın, o yerlere gitme isteği oluşturun :)

  0 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  zenginmutfagi

 • bu bölüm # bölümünün alt bölümüdür.
 • herhangi bir kural yok, sıkılmadık mı kurallardan, sıkıcı ve baskıcı kurallar değil mi insanları kuralsızlıklara iten :)

  rahat olun yeter :)