the walking dead oyun 1. sezon özel dlc nedir? özet

  0
  hellomyfriend 9.1.2017 16:57
  "the walking dead: 400 days" başlıklı "400 günler", telltale games'in the walking dead: season one adlı bir dlc ve özel bölüm.

  vince, wyatt, russell, bonnie ve shel gibi beş farklı kahramana odaklanıyor: her biri kısa coğrafi bölgedeki kısa kişisel hikayeleri. 5 katlı hikayeyi bir araya getiren bir son nokta var. "400 günler", sezon 1'de lee everett ile olan seçimleriniz ve sezon 2 olayları arasındaki boşluğu kapatıyor.

  bu dlc, sezon 1 sezon geçişi'nde yer almıyor ancak oynamak için en azından bir kullanıcının oyun sistemine kurulacak ilk bölümü gerektiriyor.

  özet
  birçoğu gürcistan otoyolundaki gil's pitstop adlı bir kamyon durağına dayanıyor, "400 günler" beş bağlantılı hikayeyi anlatıyor; her biri farklı zamanlarda ve farklı kurtulanların bakış açısından, undead kıyametinden bir gün önce 400. güne kadar gerçekleşir.

  beş öykü herhangi bir sırayla çalınabilir ve yaptığınız seçimler doğrultusunda değişecektir. sezon 1'de yaptığınız seçmelerin yankıları "400 gün" e geçecek ve "400 gün" te yaptığınız seçimler sezon 2'de yankılanacak.

  "400 gün" sonunda, öyküler tamamlanmış ve sezon 2'de görmeyi umduğumuz şeye doğru birkaç ipucu bırakıyor.