13

karşılıksız aşk

22e girecek bir adam olmama rağmen daha yeni yaşıyorum bu durumu. o kadar zor ki hayata tutunma gayem kalmamış gibi hissediyorum. o kadar konuştuğumuz planlar hayaller sanki başka bir şekilde olmayacak gibi geliyor. sanki onla geçirdiğim vakitlerde, hep arkada çikolata kokusu ve güzel müzikler çalıyordu hatta o güldüğünde comfortable numb solosunu canlı dinliyor gibi hisler geliyordu. bilmiyorum bu duygular ilerde ne olur ama şuan bildiğim tek şey koca bir yıkık olduğum.
 • 1
  tomclancy 21 gün önce
  duygular, bizi bambaşka biri yapar. anlattıklarına göre gerçek aşkı bulmuşsun. diğer insanların basit aşk hislerinden daha öte bir şeye sahipsin. umarım sevdiğinle sevgi dolu bir yaşam geçirirsin.
 • 3
  aydakigunes 21 gün önce ~ 21 gün önce
  yeni yeni gelişen şeylerin acısını birden kavrayabilmemiz mümkün değil sevgili canki. erkek/kız arkadaşımızdan ayrıldığımızda aslında omuzlarımızdan büyük bir yük kalkmış gibi düşünebiliriz ilk etapta. ki olması gereken de budur.
  ancak kısa bir süre sonra ona dair bir şeyi gördüğümüzde, duyduğumuzda yahut hissettiğimizde; aslında o kalktığını sandığımız yükün yavaş yavaş omuzlarımıza konduğunu fark edebiliriz. ki bazen kibarlık yapıp konmaz öyle, "laps" diye omuzlarımıza çöküverir.
  unutulmaması gereken bir şey daha var bu süreçte. tıpkı bir önceki gibi, onun da öncesi gibi, er ya da geç bir vakit geçecek olması.

  önceleri ben de yaşadıklarımı birilerine anlattığımda, "fazla takma kafana, bu da gelip geçecek." diyorlardı. insan her seferinde bunu duymaktan sıkılır tabii de, gerçekten onlara hak verdim en sonunda.

  geçiyor çünkü.
  bildiğin gelip geçiyor.

  o süreci iyi değerlendirmek gerek yalnız. yıpranmadan, ki biliyorum bu çok zor, en iyi şekilde atlatmak.

  ayrıca bu dünya ne yıkıkları gördü canki. sen yıkık değilsin.
  üzerinde yavaş yavaş kalkacak bir rehavet, ağır bir yük var. hepsi bu.
 • 2
  bizanskurdu 21 gün önce
  onun haberi var da mı karşılıksız?

  platonik ise güzel, yukarıdaki seçenek varsa eğer ilerinde pişman olacağın bir durum içerisindesin. kimse karşılıksız sevilmeyi hak etmez, anan baban bile.
  2
  canki 21 gün önce
  yüzüne karşı hislerimi söyledim. o da ben de aynı duyguları hissediyorum ama biraz hızlı oldu dedi. bir hafta görüştük en son başlamadan bitti.
  1
  alicoyum 21 gün önce
  seni o kadar iyi anlıyorum ki, ben de yaşadım bu illeti. kimseyi de dinlemedim, öyle kör kütük aşık oldum ki. geçti gitti tabi, zaman harbinden ilacı böyle şeylerin.
  0
  canki 21 gün önce
  yere düşsem bile bir avuç toprakla kalmaya çalıştım. bu durum her insanın başına geliyor, herkes ister istemez bu duyguları yaşıyor o yüzden biraz daha mantıklı düşünüp hatalardan ders almaya çalışacağım. bakalım :)
 • 1
  hedap 21 gün önce
  bence zirvede bırak böyle. daha yakından tanıyip bunu mu sevmişim diyebilirsin de.
  1
  canki 21 gün önce
  hedap herhalde insan ilişkileri konusunda yaptığım en doğru şeyi yaptım ona karşı. bu yüzden hiç pişmanlık duymuyorum. onu en çok sevdiğimi hissettiğim vakit, her yerim heyecandan titrerken gözlerine bakıp her şeyi söyledim. zirvede bıraktım
 • 1
  wertyus 21 gün önce
  bu kadar aradan sonra aşk acısının geride bıraktığı bir yıkıntı ile karşılaşacağımı düşünmezdim ama olan olmuş takılma boş ver demeyeceğim. dibine kadar yaşa bunu. yaşa ki öğren, ders çıkar. ileride yine başına gelecek ama bir kere tecrübe ettiğin acıyı bir daha unutmazsın. ne kazanacağım diye düşünüyorsan, dünya üzerindeki 3-5 insandan fazlası gözlerinin içine bakıp seni kandıramaz sen izin vermediğin sürece. başka bir böyle durum yaşamazsın ve en güzel dileklerimle umarım bir dahaki sefere doğru insanı bulursun. hadi hayırlı geceler.
  1
  canki 21 gün önce
  ah insanoğlu be istediğim kadar ders alayım ama bu konuda hiç ise yaramaz ya. çok başka bir şey çok ayrı bir yeri var. acısı da başka mutluluğu da. hayata karşı bakış açım bir süre böyle devam eder ama yani hayat en büyük okul o yüzden bunu da bir ders olarak sineye çekerim.
 • puiv dertleşme

  puiv yazarlarının yeri geldiği ağladığı, yeri geldiğinde güldüğü; anılarını, hikayelerini gerekse gündelik olaylarını paylaştığı sohbet havasında başlıklar açıp, bu başlıklarda sohbet ettiği bölümdür.

  6 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  ibrahimisbilir
  huseyinargun

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.
 • 1. başlıklar bölüm açıklamasına uygun olmalıdır.

  2. açılan başlıklarda milli değerlerimize ve dinlere hakaret etmek yasaktır.

  3. açılan başlıkları beğendiyseniz (+)

                         beğenmediyseniz  (-) oy veriniz.

  4. küfür ederken spoiler olarak işaretlemeye özen gösteriniz.


  iyi puivlemler :)