6
mağaza'da öten ürün alarmları
geçen gün gittim bir mağazaya kış geliyor bir iki alışveriş yapayım dedim. bir pantolon, bir hırka bir de kazak aldım. mağaza görevlisi ile şen şakrak şakalar espriler eğlenmeler falan derken alışverişin sonuna geldik. buyrun oxy bey deyip kartımı uzattı aldım "kolay gelsin" dedim döndüm kapıdan çıkıyorum viuv viuv viuv diye alarm ötmez mi? az önce gülüşüp şakalaştığımız görevlinin karşısında hırsız konumuna düştük. ulan cebe bi çorap falan mı sıkıştırdım ya da bana gıcık birisi çantama atlet falan mı sokuşturdu? kafamda bi "fire in the hole" sesi dolandı ardından "please sit down sit down" sesleri ile bana doğrultulmuş silahları tasavvur ettim. poşeti yere atıp "hayır ben bir şey çalmadım" falan dedim. "ilahi oxy bey" falan derken aslında barkodu sökmeyi unuttukları ortaya çıktı rahatladım.

bugün market alışverişi yapayım dedim. girdim bi güzel alışverişimi yaptım kasadan geçti her şey parasını ödedim. tam çıkıcam yine viuv viuv sesler gelmez mi? başımdan kaynar sular döküldü. geçen sefer ki olaydan deneyimli olan ben kahramanca bir eda ile " ehehe sanırım bir şeyi okutmayı unuttunuz ehehe" deyip fişi ararken yayık kelimelerle " aaa şeyyy bozuk o sanırım ya boşverin" deyip saldı beni.

şimdi nerede bir mağaza ürün alarmı görsem içim ürperir korkarım..
 • 0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  oxy beyden sonrası yok bende puvo 😂😂😂
  0
  oxygen 1 yıl önce
  komik mi değil :(
 • 1
  rockefeller 1 yıl önce
  malesef bu ürperti benim içimde de oluyor :)
  (pi: marketten bir şey almadan çıkınca kendini hırsız gibi hissetmek)
  0
  oxygen 1 yıl önce
  o apayrı bir durum zaten patron :)
 • 1
  filozofunsakali 1 yıl önce
  indirimden iki tane tişört aldım iki poşete koyacaklardı birine koyun fazladan poşete gerek yok dedim tamam dedi kadın. aldım tişörtü tam çıkıyorum sanki makineye tecavüz ediyorum nasıl böğürüyor çarşının içinde, en az 100 kişi dönüp baktı izmiri bilenler bilir ksk çarşıdayım. kendini imha modum olsa işte o zaman basardım düğmeye. kadın geldi beyefendi alarmı unuttuk dedi. dedim ki fark ettim. 1 tane poşete koyun demem birinin alarmını çıkar demek sanki a.q diğerini çıkarmadan koymuş.
  1
  oxygen 1 yıl önce
  kafalar gitmiş. onlara daha basit şeyler söyle :d
 • 1
  serhatcakmak 1 yıl önce
  arkadaşım ile benim başıma geldi benim bu tür bir olay fakat daha farklı, bir gün spor salonuna gidiyoruz avm'de bulunuyor spor salonu her neyse gidiyoruz dedik ki bir su alalım dedik, arkadaş ile ilerliyoruz marketi gördük gireceğiz bir baktık arkadaşımın geçişi ile alarm ötmeye başladı fakat bakın dikkat edin girişte oldu bu olay çıkışta değil. her neyse o zamanlar yaşımız çok büyük değil tabiki utandık görevli geldi bayan buda izin vermedi aranmasına çantasının çünkü içinde iç çamaşırları vardı erkek arasın falan dedi, her neyse biz de orada gülmeye başladık falan baya aradılar arkadaşımın çantasını problem çıkmadı allahtan, hakkaten çok garibime giden olaylardan birisi açıkçası.
 • 1
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  bizim markette hastane kartımı bozdu çıkarken aynı alarm ötüyor


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  257 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...