2
kanalistanbul saçmalığı
2011 yılında tayyip erdoğan tüm gücüyle çılgın projesini açıkladı. tabi o zaman hiçbir şey ortaya çıkmamış, herkes erdoğanı çok seviyor, fetö ile kol kola vs.

2017 olmuş çıkan haber bakın. kanalistanbulun hangi ilçelerden geçeceği belli oldu, bakın hala tam olarak yolu belli değil sadece ilçeleri söylüyor haber.

siz bu milleti aptal yerine mi koyuyorsunuz? 6 yıl olmuş hala hangi ilçelerden geçeceğini mi hesaplıyorsunuz? yapılamayacağı %100 olan bir şeyi uzatmanın ne manası var? bu da mı seçim için?

çok pis bela okuyasım var ama sabah sabah ağzımı bozmayım. bu yalanlara inananların bir tarafına girsin kanalistanbul.
 • 2
  akadir 12 gün önce ~ 12 gün önce
  kardeş kusura bakma da buraya bi özel hastane yapıyorlar 2 yıl sürüyor oraya kocaman kanal yapılacak. trafik ona göre ayarlanacak, mali hesaplar yapılacak, alanlar seçilecek vs vs bunlar daa aklıma gelenler 20 farklı aşaması var onun öyle kaz git olmuyor. orada kullanılan yöntem, bu nasıl yapılır diye hesaplar yapılavak falan. ayrıca zaten 2023 mü ne demişlerdi ilk açıklandığında da
  0
  dotnet 11 gün önce
  6 yıldır planı bile yapılamayan hatta neredey geçeceği bile belli olamayan şeyin 2023'e biteceğini mi düşünüyorsun? akp'lilerin işlerine gelince bu polianacılık oynamalarına bitiyorum. her şey pespembe amına koyim.
  0
  akadir 11 gün önce
  siz de çok biliyonuz aq. size kalsa şimdiye kadar ne 3. köprü yapılıyordu ne milli silah ne de diğer projeler hepsi sonuçta yapıldı göt gibi kaldınız hala sallıyornuz. illa boş sallayacaksınız.
 • 0
  hasyazar 11 gün önce
  zamanında güzel ekmek yendi


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...