türk telekom rezilliği

  3
  systemfailed 26.9.2019 21:47 ~ 21:52
  sayın #turktelekom oluşturduğunuz operatörün alt yapınızın , üst yapınızın, hem alttan hem üstten güncel faturalarınızla birlikte , servisinizin ve şebekenizin gelişini gidişini , gelir gibi yapıp hiç gelmeyişini, seve seve çektiğiniz reklam filminizi saygılarımla severim

  böyle bir depremde saatlerce kendisine ulaşamadık daha büyük bir felakette nasıl olur diye merak edıyoruz umarım o günleri görmeyiz..

  aniden böyle bir açıklama yapmıştır kendileri
  türk telekom, istanbul'daki deprem sonrasında yaşanan soruna ilişkin yaptığı açıklamada, "mobil hatlardaki yoğunluk kaynaklı kesinti söz konusu olmakla beraber, sabit ses, geniş bant ve fiber altyapımızda herhangi bir kesinti ve sorun bulunmadığını belirtiriz" dedi.
 • 1
  etiam 26.9.2019 22:25
  yeni geldi
 • 0
  serbestyazar 27.9.2019 02:47
  kimsede öyle işime yatırım yapayım yok beyler, bayanlar. sadece o parayı yemek var şunu yapayım da şöyle bir zamanda benden çok milyonlar yararlansın etsin diye bir düşünce yok. burada en güzel olan şey kimin nasıl çalıştığını milleti nasıl soyduğunu gördük sonrada yerliyi tercih edin bilmem ne blimem ne whatsapp sağolsun sevdiklerimize ailemize ulaştırdı yoksa hayaldi.