türkiye'deki online alışveriş platformları üzerine

  3
  cagrialaf 6.3.2021 14:04 ~ 15:47
  hepsiburada: türkiyenin en kaliteli sistemlerine sahip uzaktan alışveriş platformu. gerek koruma sistemleri gerek inovasyon ve tasarım konularında gerek kullanılabilirlik açısından rakibi yok.

  n11: özellikle teknik parçaların satışı konusunda güvenilir ve pratik bir sitedir. tasarım konusunda zayıf olsa da havuz sistemi ve önemli parçaların (araba jantı - far - led sistemleri - yedek parça - her yerde bulunmayan bir takım hırdavat ürünleri) güvenli bir şekilde tedariği - iadesi konusunda uzmanlaşmıştır.

  gittigidiyor: bir ebay kuruluşudur altyapısı itibarı ile en kaliteli sitedir. mininmum gereksinimlerin hepsini maksimum karşılar.

  trendyol: adını duyunca bile tüylerim diken diken oluyor ben anlatmıyorum bunu
 • 0
  lock 6.3.2021 20:23
  amazon: hepsini topla ve 2 ile çarp çok daha iyi. 1 yıl önce hepsiburada'yı herkese karşı savunurdum ama amazon.com.tr çok farklı bir dünya, çok farklı bir anlayış.
 • 0
  yaz 7.3.2021 15:36
  trendyol'dan uzak durmaya çalışıyorum. ilk tercihim artık amazon, sonra hb, sonra da n11. gittigidiyor hayatımda hiç kullanmadım nedense bana dolandırıcıların yuvası gibi geliyor, sebebini bilmiyorum tamamen algı işte.
 • 0
  flyingdutchman 9.3.2021 23:25
  müşteri memnuniyeti açısından amazon liderliği alır. diğerleri gibi her ay için farklı isimlerle çok da farklı olmayan indirim(!)ler yapmıyor en azından. yaparsa 5-10 lira yapıyor ama sonuçta gerçek indirim oluyor.