0
dinozorların yaratılma sebebi
anlaşılır olması için soru cevap şeklinde gidelim;

tanrılar dinozorları neden yarattı?
canlıların oluşumunun tesadüfen olduğunu düşünmemiz için.

tanrılar neden canlıların oluşumunun tesadüfen olduğunu düşünmemizi istedi?
herkesin tanrıya veya tanrılara inanması yerine, birçok insanın ateist olmasını istedikleri için. (ateistler insanların ve diğer canlıların oluşumunun tesadüfen olduğunu düşünüyor.) eğer herkes tanrıya veya tanrılara inanırsa şov biraz daha sıkıcı olur. dünyada birçok farklı inanç olduğu için şov ilginç oluyor.

en az onlarca tanrı var. belki milyarlarca tanrı bile olabilir. içinde yaşadığımız evrenin yaratılma sebebi insanları izlemek. dünya ve içinde yaşadığımız evren truman show filmindekine benzer bir tv şovu.

şovun yaratıcısı olan senarist tanrılar şovun devamında neler olacağını biliyorlar. şovu izleyen izleyici tanrılar ise şovun devamını merak ettikleri için merakla izliyorlar.

insanlarda görülebilen 9000 çeşit hastalık var, engelli doğan milyonlarca kişi var, her gün bebekler ve çocuklar ölüyor. bunların sebebi de birçok kişiyi ateizme yönlendirip şovda çeşitliliği sağlamak.

tanrıların tamamı bu kadar acımasız olamaz. bir teknede 400 kişi birden öldü. senarist tanrılar acımasız. diğer tanrılar ise insanların başına gelenleri üzülerek izliyorlar. senarist tanrılar ya insan kılığına girip ya da insanları kontrol ederek dünyaya yön veriyorlar. senarist tanrılar insanları belirli sürelerde kontrol edip, ardından hafızasına sanki o anı insan kendi iradesiyle yaşamış gibi kaydediyor olabilirler.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • politeizm

  politeizm hakkında aklınıza gelen her şeyi yazabilirsiniz.

  0 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  parabellum

 • - imla kurallarına dikkat ediniz.

  - diğer yazarlara karşı saygılı olunuz.

  - hakaret ve küfür etmeyiniz.

  - kurallara uymayan içerikler silinecektir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...