-4
mlkp
10 eylül 1994'te kurulan ve silahlı mücadele yürüten yasa dışı komünist partidir. parti, içinde eylem yapmakta ve örgütlenmekte olduğu sistemlerin ağır baskıları ve yasaklamaları neticesinde kendisini yasa dışı olarak tanımlamakta ve bu çerçevede eylemlerini yürütmektedir.
örgüt, emniyet genel müdürlüğü'nün yayınladığı "türkiye'de halen faaliyetlerine devam eden başlıca terör örgütleri" listesinde "marksist leninist komünist parti (mlkp)" adı altında yer almıştır.
nusaybinde yps birlikleri ile faaliyet yürütmekte olup kobanede ışide karşı savaşmaktadır.
 • 1
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  kobani halkı yardım beklerken, ellerinde molotof la türkiye de kargaşa çıkaran amele ve terörist sürüsüdür.( hani şu sokak köpekleri olan sürüden). ulan çok meraklıysanız götunuz yiyorsa gidin orda molotof atın ameleler. obama nın taşaklarini yalamak daha kolay geliyor tabi haliyle.

  edit: kobani için koridor açan ve peşmerge askerlerinin sevkiyatını sağlayarak oraya yardım eden asıl ülke de türkiye dir. ama sırf insanlık için olan yardımı bile görmezden gelmekte ağır o.clugudur.
  0
  partiatilimzafer 1 yıl önce
  mit tırları ve şuan kiliste olan saldırılara karşı devletin sessizliği. bu iki şey sana birşey çağrıştırıyormu?
  0
  yusufir 1 yıl önce
  türkiye nin işide katyuşka füzesi verdiğini iddia eden salaklari anımsatıyor. bu salaklar kendine sormuyor, ulan benim iddia ettiğim füzeler rus füzesi türkiye bunları işid e nasıl versin ?
  şimdi bu saksafonlar anımsattığin için teşekkür ederim. her seferinde gülerim bu salaklara çünkü:)
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  şu tel örgüyü geçicez cart curt artistlik yapıp telleri devirip sonra sıkıyı görünce geri girmek isteyip ancak geri girmek için sınır kapısına kadar yürütülen vatan haini tayfa mı?


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  87 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...