chp'li beldiyeler ve liyakat

  11
  merlin 31.7.2019 19:09 ~ 19:12
  kılıçdaroğlu belediye başkanlarına “liyakat sahibi insanları getireceksiniz” demişti. ama bakıyoruz başkanlar tam tersini yapıyor.
  liyakata uymayanları eleştiren chp, şimdi kendi belediyelerinde aynısını yapıyor. 31 mart seçimlerinde elinize bir fırsat geçti. belki de millet ittifakı önümüzdeki seçimlerde iktidar olma şansı var. ama belediyelerde böyle atamalar devam ederse kan kaybeder. yapılan atamaların çoğu üst düzey pozisyonlar ve maaşlar yüksek. neyse ki klıçdaroğlu bu durumdan çok rahatsızmış, gerekenleri yapacakmış. bekliyoruz başkanım.

  medayada dönen bazı atamalar.

  - izmir’de torbalı belediye başkanı chp’li ramazan ismail uygur, oğlu efe uygur’u torbel gnl. mdr. yardımcısı yapmış. sorulara 'güvenebileceğim kimse yok' diyerek cevap vermiştir.

  - hatay büyükşehir belediye başkanı lütfü savaş, kardeşi metin savaş hatsu özel kalem müdürü, diğer kardeşi mehmet savaş'ı ise belediyenin fen işleri müdürlüğü'nde saha şefi oldu.

  - yalova belediye başkanı vefa salman'ın bir yeğenini özel kalem müdürü, diğer yeğenini ise insan kaynakları ve eğitim müdürü olarak görevlendirmesi olayı www.yalova.bel.tr/.../organizasyon-semasi

  - safranbolu belediye başkanı chp'li elif köse kardeşini özel kalem müdürü olarak atadı.

  - seyhan belediye başkanı damadını özel kalem müdürü olarak atadı.
  - selçuk belediye başkanı chp'li filiz ceritoğlu sengel'in kuzeni oya ceritoğlu, selçuk belediyesi'nde sekreter olarak görevlendirildi.
 • 0
  epic 31.7.2019 20:36
  o kadar olacak, burası türkiye. bir partiyi %100 temiz tutamazsınız.
 • 0
  altiniser 1.8.2019 08:59
  bunlar anca lafta liyakatçiler.
  yetki görmeyegörsünler hemen akrabaları dolduruyorlar.
 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın