siyasal islamcıların genelde ahlaksız olması

  17
  icarus 13.3.2018 15:01 ~ 15:04
  bu sadece "islam" için geçerli değil. erkek çocuklara fısıldayan katolik hristiyanlar da var. aynı bizimkiler gibi.
  nerede swinger, cockold, gizli eşcinsel, hırsız, tacizci, ensest, sübyancı, iki yüzlü insan varsa siyasal islamcıdır. erkeklerle tokalaşmaz ama kocasıyla swinger partileri düzenleyip, anal seks yapar. küpe takana, saç uzatana ibne der ama yurtlarda erkek çocuklara tecavüz eder. osmanlı tuğralı doblosuyla travestilere bahşiş verir. namustan, ahlaktan bahseder sürekli, televizyon, internet, dizi, film gibi şeylerin halkın ahlâkını bozduğu gerekçesiyle sansürler ama karısının fotoğraflarını çekip xhamster'a sert yorum istiyorum diye ekler. yengesini düşünür, bacısına azar, 11 ay gizli gizli rakı içer ama ramazanda yemek yiyene, içki içene karışır. hani marjinal allah'sız, namussuz, ahlaksız olan bizlerdik? laikliğe karşı çıkar ama yüzüne karşı bu şekilde konuşunca da özel hayatım kimseyi ilgilendirmez der. bu tarz bi' iki yüzlüdür bunlar. türbanlı eşlerinizle daha çok anal seks yapmanız dileğiyle. daha fazla üremeyin çünkü.

  not: yukarıdakileri yapmamış bir siyasal islamcıysanız, ağlayıp zırlamanıza gerek yok. eğer hala zırlıyorsanız, bana söylemek istediğiniz şeyleri bir kağıda yazın. sandalye ve ip bulun ve derhal intihar edin.
 • 1
  enon 13.3.2018 15:03
  münafıkların en büyük cezayı alacakları söylenmiş islamda. cehennemin yedi dibinde yanarlar inşallah. siyasal islam bu ülkenin bütün kazanımlarını yok etti ama elbet bir gün onlarda öyle bir yok edilecekler ki bir daha siyasal islamın ''s'' si ile bile muhatap olmayacak bu ülke.
 • 0
  selimakif 13.3.2018 23:18 ~ 23:19
  son 10 senede vatikandaki istismar davalarına bak
  islamla ne alıp veremediğiniz var.
  sanki bir şey ifade ediyorsunuz da : )
  0
  hedap 14.3.2018 00:36
  nerede swinger, cockold, gizli eşcinsel, hırsız, tacizci, ensest, sübyancı, iki yüzlü insan varsa siyasal islamcıdır.

  nerede swinger, cockold, gizli eşcinsel, hırsız, tacizci, ensest, sübyancı, iki yüzlü insan varsa ateisttir.

  arada bir fark yok bence.