suriyeliler mevzusu

  7
  bizanskurdu 24.7.2019 16:38
  bilmem fark ediyor musunuz ama son 1-2 aydır ciddi bir anti-suriyeli propagandası yürütülüyor.

  suriyelileri geldiklerinden beri sevmiyorum, küfür etmediğim gün yok. milyonlarca fakir ve işsizin yaşadığı bir ülkede, onlara yer yok.

  savaş varken eyvallah dedik misafirler ama 4 milyon misafir mi olur amk? hem ülkelerinin büyük bölümü artık koruma altında ve savaş bitti, dönebilirler yani. tabi paşalar neden dönsün? burada devlet onlara türklerden daha çok sahip çıkıyor.

  neyse konu bu değil zaten.

  bence yakın zamanda bu suriyeliler ile alakalı bir şeyler patlak verecek. yıllardır durup durup, bu konunun bu kadar sistemli bir şekilde kaşınması normal değil.

  bu kaşımayı hükumet yapmıyor bence, onlara kalsak 10 milyon daha suriyeli getirirler. bana mit veya ordu yapıyor gibi geliyor, galiba bir olayın bahanesi ile hepsini top yekun siktir edecekler.

  bu da puiv kehanetlerine notum olsun. tutarsa bir kokulu öpücüğünüzü alırım.
 • 6
  wertyus 24.7.2019 16:53
  geliyor o güzel gün. eyvallah mazluma yardım ederim ama bu asalaklarin yüzde 90 mazlum değil . siktirip gidecekler az kaldı
 • 1
  magic 24.7.2019 20:32
  kesinlikle katılmıyorum kürdoya bu sefer. olaylar yeni patlak vermiyor olaylar zaten var ama devlet tarafından susturuluyor. devlet ısrarla suriyelileri tutmak istiyor bu hükümetin bunları göndermek gibi bir planı olacağını sanmıyorum. ya koz olarak tutuyorlar ya da ülkenin etnik ve ekonomik olarak ırzına geçecekleri farklı yeni planları var. milletin artık sabrı kalmadığı için ne kadar susturmaya, haberlerde göstermemeye çalışsalar da internetten vs duyuyoruz. inşallah ülkeye daha fazla zarar vermeden yollarlar, ki yollamayacaklar.
  1
  wertyus 24.7.2019 21:00
  benim fikrime göre uzun bir süre koz olarak tutmak istediler ama sonra ipin ucunu kaçırdılar baya kaçırdılar. onlar bişi yapmak istemeseler bile kredileri doldu. zaten halkı kaybediyorlar. daha zorlarsalar direk kendileri darbe yer. umalım en kısa sürede yollarlar . olmazsa yine tanklar yürür ama sokaklarda değil üstlerine . hayırlısı olsun
  1
  bizanskurdu 25.7.2019 21:40
  olm başlığın yarısında boşalmışsın yine, son cümleleri de okusana. devlet diyorum zaten hükumet değil. hükumet'in de üstünde bir devlet gücü var ülkede, onlar kaşıyor bence. hükumet dediğin zaten reisten ibaret ki onun da devrinin kapandığı çok açık. çoğu şeye karar verebildiğini düşünmüyorum.
 • puiv kehanetleri

  burada olacağını tahmin ettiğimiz kehanetleri paylaşıyoruz

 • troll yasak. direk silinir başlık.