dünyada ne kadar hırsız ne kadar pezevenk varsa laiktir

  5
  solayak 7.1.2017 22:23 ~ 8.1.2017 00:06
  hoaahoahohoaoahoahoa

  {-spoiler-} {imam hatip müdüründen 'dünyada ne kadar p.zevenk varsa laiktir' paylaşımı

  nevşehir eğitim-bir sen şube başkan yardımcısı ve yunus emre imam hatip ortaokulu müdürü iskender çınar, facebook hesabından “ilk laik şeytandır. dünyada ne kadar hırsız, p... varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı paylaşımlar ortaya çıktı.

  “ilk laik şeytandır”

  cumhuriyet’ten ozan çepni’nin haberine göre; müdürün ayrıca, 2024’te hilafetin geri geleceğini belirterek “nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında cumhuriyet’in kuruluş dönemindeki devrimleri hedef aldığı belirtildi.

  "kafirliktir laiklik"

  çınar, reina katliamının yaşandığı yılbaşı gecesinde “ilk laik şeytan’dır. allah var kabul ederim ama koyduğu kanunları kabul etmem demektir laiklik. kafirliktir laiklik. dünyada ne kadar hırsız, p...venk varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı görselleri paylaştı.

  “2024'te hilafet geri gelecek”

  hesabından hilafet çağrıları da yapması dikkat çeken çınar, “nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında medreselerin kapatılması, hilafetin kaldırılması, arapçanın yasaklanması, ezanın türkçeleştirilmesi ve laiklik ilkesinin anayasaya girdiği yılları paylaştı; “2024 de hilafet geri gelecek. diğerlerini söylemeye gerek bile yok” yorumunda bulundu.}

  işte o paylaşım
 • 1
  hellomyfriend 7.1.2017 22:27
  niye spo yaptın olum aşağıya inemedim + geçen gün mescid mikrofonundan "laikler kuranı yasakladı, benim dinimi yawsakladı, halifeliği, saltanatı kaldırdı, yeni halifemizi seçmeliyiz." diye yayın yapıldı, egm'ye türkiye bütünlüğü bozmak, türkiye cumhuriyetine hakaret ve rejimi değiştirmeye çalışmaktan dolayı şikayet ettim.
  0
  solayak 7.1.2017 22:28
  spoiler vermeyi yeni keşfettim kanka çok güzel gözüküyor :d
  0
  meqt 7.1.2017 22:38
  sonuç olumlu mu
 • 0
  hedap 7.1.2017 22:41
  laiklere pezevenk diyen kim varsa......
  neyse uzatmayacagim.
  noktalar içimi döksün.
 • 2
  filozofunsakali 7.1.2017 22:57
  arkadaş ben anlamıyorum. laiklik kavramının anlamına neden kimse dikkat etmiyor. yani gelmek, gitmek gibi bir kavramın omuzlarına çok yük bindirmiyorlar mı? benim bildiğim laiklik en basit bakın en en en basit anlamı din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır. ayrıca devletin bir dini yoktur. çünkü din ve milli değerlerle ülke maalesef yönetilmediği için bu kapı gibi laiklik kuralı var. kavramların omuzlarına çok fazla yük bindiriyorlar laiklik bir birey olsaydı kalp krizinden giderdi hakikaten.
 • 0
  ibrahimisbilir 8.1.2017 02:40
  rte'ye laik mi demiş şimdi bu?