3
kahküllü kız
gökyüzü, mavi, çocukluk, kısa bir boy. yıldızlar? hayır yıldızlar değil. yıldızlarla alakası yok onun. ne peki? siyahlıkları görüyor musun? saçlarına benziyor.

yavaş hareket eder, oldukça yavaş. mümkün mertebe kalabalıkla arası iyi değildir. hatta kalabalığın ona bakması tedirginlik sebebi olabilir. bir işle meşgulken onu saatlerce izlersin ve sıkılmazsın. bir kitap karakteri? belki biraz. kitap da okur aynı zamanda.

hayattan memnuniyetsiz gibi görünebilir, memnun gibi de, bu kısmı çözemedim, üstünde çalışacağım. belki çalışamam, bilmiyorum.

resimler ve resim çizmek. özenle seçilmiş şarkılar. bir çok makyaj malzemesi yerine kendine uygun gördüğü göz kapaklarının en alt kısmına çektiği siyah şey. -hala ismini öğrenemedim, karıştırınca güler.-

büyük bir duvar, zihninin duvarı, içinde mükemmel bir şey sakladığını düşündüğünden değil. örüvermiş işte. canı öyle istemiş.

resim çizmek. dünyaya bağlı olduğu tek nokta bu.

etrafa bakarken düşündüğü şeyi kestirmek zor. sadece bakıyor sanarsınız, sanmayın. sadece bakıyor.

hobisi, en sevdiği giysisi, vaktiğini geçirdiği bir kafesi yok. senin gibi siyaset meraklısı da değil, hatta umurunda olduğu bile söylenemez.

soyut mu? değil. fakat durduk yere plüton da falan belirmiyor da.

ilgisini çeken bir şey olursa anında soru veya cevap verir, ilgisini ayakta tutmak zor. o anı yakalayabiliyorsan şanslı insansın.

ölülerle arası iyidir.

yaşlılar ve çocuklar.

biraz eski biraz yeni.

gri değil, hayır. bunu seveceğini sanmıyorum.

gökyüzü. bir gökyüzü.

  • 0
    democrat 4 ay önce
    nedense aklımda canlandırdım hikayeyi. çok belirsiz olmasına rağmen bunu başardın.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...